11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL
                 UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP
22-09-2018 09:35                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         SHL ROADRUNNERS                 AMERSFOORT                            2:57:34
        1212  William de Wilde                                      1974      7e      16:22   15,467     3:52 
        1216  Rik ten Kley                                          1993     11e      16:39   15,204     3:56 
        1213  Edmund Boering                                        1971     12e      16:46   15,098     3:58 
        1211  Johan Nijhof                                          1974     16e      16:54   14,979     4:00 
        1220  Armand van Beelen                                     1991     32e      17:19   14,618     4:06 
        1214  Mieke Aanen                                           1963     55e      17:47   14,235     4:12 
        1217  Geert de Lange                                        1956     92e      18:24   13,758     4:21 
        1218  Mischa Wieten                                         1977    105e      18:36   13,610     4:24 
        1215  Erlinde Scheps                                        1981    121e      18:47   13,477     4:27 
        1219  Rachelle Klink                                        1989    243e      20:00   12,657     4:44 

    2         GGNET TEAM 4 SNEL               WARNSVELD                             3:06:47
        1262  Rick Heutinck                                         1985      1e      14:43   17,201     3:29 
        1266  Robin Rossen                                          1990     35e      17:25   14,534     4:07 
        1267  Tom Lammers                                           1982     62e      17:52   14,168     4:14 
        1265  Rene Aaldering                                        1969     71e      18:03   14,024     4:16 
        1268  Tim Woestenenk                                        1981    120e      18:47   13,477     4:27 
        1264  Manon Oosting                                         1986    126e      18:53   13,405     4:28 
        1270  Reint Scholten                                        1964    142e      19:02   13,300     4:30 
        1263  Remco Post                                            1962    167e      19:14   13,162     4:33 
        1269  Henk van Veen                                         1953    418e      21:20   11,866     5:03 
        1261  Wendelien Nijland                                     1969    428e      21:28   11,792     5:05 

    3         TRIADE / VITREE 1               LELYSTAD                              3:07:08
          28  Ruwan Henrichs                                        1989     21e      17:04   14,832     4:02 
          30  Barry Vaartjes                                        1984     45e      17:35   14,397     4:10 
          23  Elroy Hachmang                                        1987     52e      17:44   14,275     4:12 
          27  Jan Belt                                              1962     68e      18:01   14,050     4:16 
          25  Stefanie Brands                                       1983    103e      18:35   13,622     4:24 
          21  Wieger Vreeke                                         1962    111e      18:40   13,561     4:25 
          29  Rommy Slijderink                                      1987    156e      19:10   13,207     4:32 
          26  Willem Visser                                         1991    185e      19:25   13,037     4:36 
          24  Mireille Gouw                                         1994    236e      19:55   12,710     4:43 
          22  Barry Vaartjes                                        1984    362e      20:59   12,064     4:58 

    4         SPRANK01                        ZWOLLE                                3:17:35
         541  Erik Janssen                                          1980     37e      17:26   14,520     4:07 
         550  Erik Janssen                                          1980     60e      17:51   14,182     4:13 
         545  Arjan van Binsbergen                                  1968     72e      18:03   14,024     4:16 
         542  Matthijs van der Meulen                               1976     93e      18:24   13,758     4:21 
         544  Martin Moorlag                                        1983     94e      18:25   13,745     4:21 
         546  Ben Folkers                                           1989    271e      20:15   12,501     4:47 
         543  Marjolijn Enter                                       1978    291e      20:26   12,389     4:50 
         547  Klaas Veerman                                         1957    309e      20:38   12,268     4:53 
         548  Henk Plaggenmarsch                                    1966    494e      21:58   11,524     5:12 
         549  Marloes Selles                                        1986    824e      24:09   10,482     5:43 




                Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl


11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 5 GELRERENT APELDOORN 3:19:06 1193 Dion Langeveld 1987 41e 17:28 14,493 4:08 1199 Dion Langeveld 1987 47e 17:40 14,329 4:11 1198 Erik van Rossum 1995 89e 18:22 13,783 4:21 1197 Erik Kramer 1986 208e 19:41 12,861 4:39 1192 Erik Kramer 1986 235e 19:55 12,710 4:43 1191 Joost Eggink 1986 237e 19:56 12,699 4:43 1194 Joost Eggink 293e 20:29 12,358 4:51 1200 Marcel van Beek 1983 339e 20:47 12,180 4:55 1196 Marco Veldhoen 1974 349e 20:52 12,131 4:56 1195 Tara Rouwenhorst 1985 786e 23:56 10,577 5:40 6 WLG 1 HOORN 3:21:19 363 Arne van der Wiele 1977 61e 17:51 14,182 4:13 370 Arne van der Wiele 1977 75e 18:06 13,986 4:17 361 Esther van Hesselingen 1965 83e 18:16 13,858 4:19 367 Esther van Hesselingen 1965 112e 18:40 13,561 4:25 366 Jelle van Ditten 1980 214e 19:44 12,828 4:40 368 Ronald Hemprig 1974 377e 21:05 12,007 4:59 365 Norma Stapel 1974 407e 21:15 11,912 5:02 362 Mitchell Kwant 1993 442e 21:32 11,756 5:06 369 Mitchell Kwant 1993 552e 22:21 11,326 5:17 364 Startnummer 364 570e 22:29 11,259 5:19 7 LIEVEGOED 2 BILTHOVEN 3:24:20 1224 Roeland Mennink 1980 22e 17:04 14,832 4:02 1221 Philip Blumendal 1984 40e 17:27 14,507 4:08 1230 Philip Blumendal 1984 173e 19:17 13,127 4:34 1226 Jorn Brefeld 1989 241e 19:59 12,668 4:44 1222 Casper Bremekamp 1978 268e 20:14 12,511 4:47 1229 Marco Ebbers 1967 279e 20:19 12,460 4:48 1228 Daniel Fischer 1976 337e 20:47 12,180 4:55 1227 Nienke Kronemeijer 1973 569e 22:29 11,259 5:19 1225 Marjolein Snabilie 1980 690e 23:22 10,833 5:32 1223 Linda de Groot 1978 691e 23:22 10,833 5:32 8 DESEIZOENEN 1 OPLOO 3:25:11 35 Joep Tulp 1973 86e 18:19 13,820 4:20 32 Nico Jakobs 1967 96e 18:29 13,696 4:22 34 Phil de Lange 1965 102e 18:35 13,622 4:24 40 Ronald van Aalten 117e 18:45 13,501 4:26 31 Ronald van Aalten 1966 135e 18:58 13,347 4:29 37 Phil de Lange 1965 187e 19:27 13,015 4:36 33 Nico Jakobs 345e 20:49 12,160 4:56 36 Sjuul van Sleeuwen 1998 395e 21:10 11,959 5:01 39 Jeanny Jakobs 1968 889e 24:38 10,276 5:50 38 Hugo Thijssen 1959 1063e 26:01 9,730 6:09 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 FUN RUNNERS DEN HAAG 3:26:25 1479 Zakaria Ezzine 1965 81e 18:14 13,883 4:19 1472 Martijn Mesker 1985 104e 18:36 13,610 4:24 1480 Jacques van Kleef 1960 169e 19:14 13,162 4:33 1478 Martin Pakvis 1975 178e 19:19 13,105 4:34 1473 Jacques van Kleef 1960 183e 19:24 13,048 4:35 1476 Paul ten Hoeve 1970 193e 19:32 12,959 4:37 1477 Paul ten Hoeve 1963 267e 20:14 12,511 4:47 1474 Olivier Faber 1975 661e 23:08 10,943 5:28 1475 Ben Koops 1953 825e 24:09 10,482 5:43 1471 Michaela Bekman 1975 883e 24:35 10,297 5:49 10 SHL NOORDWIJK AMERSFOORT 3:31:44 1147 Monique de Haas 1965 14e 16:48 15,068 3:58 1141 Arthur den Haas 1980 264e 20:13 12,521 4:47 1142 Maarten Visser 1979 299e 20:32 12,328 4:52 1146 Jeroen Westendorp 1984 359e 20:58 12,073 4:58 1145 Kees vd Meer 1958 414e 21:18 11,885 5:02 1150 Maarten Visser 1979 463e 21:46 11,630 5:09 1149 Arthur den Haas 1980 516e 22:07 11,446 5:14 1143 Gerard Mourits 1966 555e 22:22 11,318 5:18 1144 Linda Bos 1975 558e 22:24 11,301 5:18 1148 Erik Engelen 1976 677e 23:16 10,880 5:30 11 MEDIANT 1 ENSCHEDE 3:32:25 799 Joost Wassink 1992 76e 18:08 13,960 4:17 795 Erwin ten Thije 1987 195e 19:33 12,948 4:38 800 Joost Wassink 1992 229e 19:51 12,753 4:42 793 Roel Koskamp 1991 275e 20:18 12,470 4:48 797 Sander Oude Kamphuis 1993 360e 20:58 12,073 4:58 798 Anouk Lubbers 1993 375e 21:05 12,007 4:59 791 Joyce Kooiman 1989 468e 21:49 11,603 5:10 792 Lotte Hemmink 1990 620e 22:53 11,062 5:25 796 Joyce Kooiman 1989 688e 23:21 10,841 5:32 794 Ernst van Ommen 1969 860e 24:29 10,339 5:48 12 BARTIMÉUS DOORN 3:32:46 54 Marcel Versteeg 1965 36e 17:26 14,520 4:07 58 Marcel Versteeg 1965 59e 17:50 14,195 4:13 57 Wessel Hendriks 1979 216e 19:45 12,817 4:40 55 Gertie de Winter 1986 238e 19:56 12,699 4:43 59 Gertie de Winter 1986 265e 20:13 12,521 4:47 60 Wessel Hendriks 346e 20:49 12,160 4:56 52 Gert Evers 1954 745e 23:44 10,666 5:37 51 Andrea Visser 1994 779e 23:54 10,592 5:39 53 Ria Mollema 1958 828e 24:12 10,460 5:44 56 Dinette Hakkesteeg 1993 945e 24:57 10,146 5:54 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 13 NAARDERHEEM 1 NAARDEN 3:33:00 1581 Richard Bruinink 1991 20e 17:01 14,876 4:02 1585 Mark Versloot 152e 19:08 13,230 4:32 1588 Roel Sluitman 1970 155e 19:10 13,207 4:32 1586 Mark Versloot 190e 19:29 12,993 4:37 1590 Mark Versloot 1985 194e 19:32 12,959 4:37 1584 Erik Kaizer 1985 266e 20:13 12,521 4:47 1587 Marco Beher 723e 23:37 10,719 5:35 1583 Marit Harting 1983 738e 23:41 10,689 5:36 1582 Marit Harting 959e 25:04 10,099 5:56 1589 Ingrid Albers 1971 1073e 26:05 9,705 6:10 14 PLURYN 3 NIJMEGEN 3:34:43 192 Tijn Mommers 1989 43e 17:32 14,438 4:09 200 Patrick Zegers 1979 74e 18:04 14,011 4:16 194 Gerrit Rutten 1987 172e 19:16 13,139 4:33 191 Jeroen Lathouwers 1970 182e 19:23 13,060 4:35 199 Jos Kupers 1959 535e 22:14 11,386 5:16 198 Marc van Veen 1970 574e 22:30 11,251 5:19 197 Sandra Goorhuis 1978 696e 23:25 10,810 5:33 193 Marin Mulder-van der Kolk 1986 759e 23:48 10,636 5:38 195 Monique Kavelaars 1963 761e 23:48 10,636 5:38 196 Simone Verhulst 1986 905e 24:43 10,242 5:51 15 NZA 1 UTRECHT 3:36:20 704 Laurens Kruijmer 1979 64e 17:57 14,103 4:15 702 Henri Rutgers 1971 66e 17:59 14,076 4:15 708 henri rutgers 84e 18:16 13,858 4:19 701 Marcel Jansen 1970 215e 19:44 12,828 4:40 707 Karina Raaijmakers 1982 286e 20:23 12,419 4:49 706 Yvonne Krabbe 1971 351e 20:54 12,112 4:57 710 Marieke Wenting 1973 547e 22:18 11,352 5:17 703 Floris Roijackers 1971 598e 22:43 11,143 5:23 709 Eldert Boersma 1957 881e 24:35 10,297 5:49 705 Furaha Kensmil 1984 1464e 31:31 8,032 7:28 16 SHL DOET WEER MEE AMERSFOORT 3:37:09 523 Paul Nolens 1984 9e 16:27 15,388 3:53 524 Paul Nolens 1984 39e 17:27 14,507 4:08 522 Bart Versteegen 1988 394e 21:10 11,959 5:01 530 Sander Goosensen 1972 421e 21:24 11,829 5:04 528 Stieneke Ruitenbeek 1961 455e 21:42 11,665 5:08 526 Petra Eckhart 1977 616e 22:51 11,078 5:24 529 Marielle Koetsier 1983 629e 22:55 11,046 5:25 527 Annet Pongers 1977 722e 23:37 10,719 5:35 525 Jeanet Granneman 1974 754e 23:46 10,651 5:37 521 Hessel Rienstra 1988 1047e 25:50 9,799 6:07 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 5 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 17 PLURYN 1 NIJMEGEN 3:38:31 177 Maikel vd Bergh 1992 57e 17:49 14,208 4:13 173 Jack Molthoff 1975 198e 19:35 12,926 4:38 174 Oscar Looman 1970 228e 19:50 12,763 4:42 180 Philip Graat 1964 257e 20:08 12,573 4:46 176 Matthijs van den Broek 1986 334e 20:44 12,209 4:54 175 Koen Bekkering 1993 478e 21:51 11,585 5:10 178 Marilijn vd Sterren 1984 624e 22:54 11,054 5:25 179 Esther de Wilde 1977 836e 24:16 10,432 5:45 172 Wilma Cruijsen 1961 982e 25:15 10,025 5:59 171 Michiel Noij 1970 1087e 26:09 9,680 6:11 18 AMERPOORT 2 BAARN 3:39:33 1787 Michiel Swenneker 1978 19e 17:00 14,891 4:01 1781 Rob van der Vlies 1972 150e 19:07 13,242 4:31 1790 Wouter Versluis 1971 207e 19:41 12,861 4:39 1786 Myranda van der Maas 1975 352e 20:54 12,112 4:57 1788 Bob Klomp 1960 496e 22:00 11,506 5:12 1789 Melanie van Oudheusden 1980 638e 23:00 11,006 5:27 1784 Simone van der Burg 1991 810e 24:04 10,518 5:42 1785 Jolanda Splint 1978 872e 24:31 10,325 5:48 1783 Hans Buskens 1967 887e 24:37 10,283 5:50 1782 Lonneke van Woerkom 1980 892e 24:39 10,269 5:50 19 TEAM 9 ZOETERMEER 3:40:08 1671 Jeffrey Broos 1989 56e 17:48 14,221 4:13 1674 Jan van Paridon 1996 67e 18:01 14,050 4:16 1678 Jeroen Viperen 1995 98e 18:30 13,683 4:23 1680 Naomi Jonker 1999 147e 19:06 13,253 4:31 1679 Carina de Jong (Reserve) 1991 249e 20:04 12,615 4:45 1673 Robbie Notenboom 1985 417e 21:19 11,875 5:03 1676 Timon Meulenburg 1994 553e 22:22 11,318 5:18 1677 Annabel Schouten 1994 763e 23:49 10,629 5:38 1672 Sander van Akkeren 1985 1074e 26:05 9,705 6:10 1675 Nynke Hoitinga 1964 1502e 33:04 7,655 7:50 20 'S HEERENLOGISCH DRUTEN 3:41:03 681 Luuk van Raaij 1991 17e 16:57 14,935 4:01 686 Jelle Gijsbers 1998 109e 18:39 13,573 4:25 687 Anke Thoonen 1994 200e 19:37 12,904 4:38 689 Jelle Gijsbers 1998 202e 19:39 12,882 4:39 690 Luuk van Raaij 1991 240e 19:57 12,689 4:43 685 Alvere Verweij 1982 408e 21:15 11,912 5:02 684 Michel Jansen 1978 649e 23:03 10,982 5:27 682 Gaya Lambregts 1987 741e 23:42 10,681 5:37 683 Sanne van der Wielen 1989 1109e 26:18 9,625 6:14 688 Dean Umarella 1983 1477e 31:56 7,927 7:34 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 6 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 21 GOUDENHART 1 ZOETERMEER 3:42:18 912 Sebastiaan van Beek 1992 6e 16:19 15,514 3:52 915 Sam Griffioen 1991 24e 17:07 14,789 4:03 913 Sam Griffioen 1991 100e 18:32 13,659 4:23 920 Sam Griffioen 1991 108e 18:39 13,573 4:25 919 Jaap Melis 1973 561e 22:25 11,292 5:18 914 Sebastiaan van beek 1990 666e 23:12 10,911 5:29 917 Marjon van Paassen 1978 950e 24:59 10,132 5:55 916 Jerney van den Bosch 1978 954e 25:01 10,119 5:55 918 Lisanne Bosma 1993 1096e 26:12 9,662 6:12 911 Yvonne Haar 1960 1404e 29:52 8,476 7:04 22 INTRAKOOP 2 WAARDENBURG 3:42:19 582 Christiaan Brunen 1974 116e 18:44 13,513 4:26 589 Joost Geerlings 1977 125e 18:52 13,417 4:28 590 David Hoorn 1986 253e 20:06 12,594 4:45 584 Daan van Gent 1974 437e 21:30 11,774 5:05 583 Antje ten Broek 1978 589e 22:37 11,193 5:21 585 Antje ten Broek 1978 667e 23:12 10,911 5:29 588 Harald Bresser 1965 694e 23:24 10,818 5:32 586 Dave Tuchan 1990 819e 24:07 10,496 5:42 587 Marc Stout 1992 857e 24:27 10,353 5:47 581 Patrick van Lonkhuijzen 1974 995e 25:20 9,992 6:00 23 DE TRANS TEAM 1 ROLDE 3:42:19 70 Mark Dubbelboer 1969 106e 18:37 13,597 4:24 66 Ton Hopspers 1972 137e 19:00 13,323 4:30 63 Rik Leemhuis 1993 199e 19:35 12,926 4:38 69 Wesley Kuillen 258e 20:09 12,563 4:46 68 Herman Hemel 1950 424e 21:26 11,811 5:04 64 Paterick Pots 695e 23:24 10,818 5:32 65 John Woltjer 1967 736e 23:41 10,689 5:36 61 Bertus Veenstra 1988 855e 24:26 10,360 5:47 62 Geert Muskee 1982 864e 24:29 10,339 5:48 67 Rene Bulthuis 1979 1236e 27:32 9,194 6:31 24 STROOMVERSNELLINGDRIESTRO ELST 3:42:58 95 Matthias Herlaar 1988 34e 17:22 14,576 4:06 94 Ralph Mooij 1982 248e 20:03 12,625 4:45 91 Arno Feitsma 1963 303e 20:35 12,298 4:52 93 Gerben Pennings 1982 383e 21:08 11,978 5:00 97 Giovani Amato 1965 452e 21:39 11,692 5:07 99 Tvonne Bussing 1965 493e 21:58 11,524 5:12 98 Anita Gertzen 1965 750e 23:45 10,659 5:37 92 Dries van Eekert 1977 903e 24:43 10,242 5:51 96 Rosien Hamaker 1977 980e 25:14 10,032 5:58 100 Diana Poortman 1971 1134e 26:31 9,546 6:17 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 7 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 25 RGC OUDEREN TEAM 6 WARNSVELD 3:43:45 1285 Rick Heutink 2e 15:22 16,473 3:38 1287 Rick Heutink 3e 15:39 16,175 3:42 1290 Tom Lammers 122e 18:48 13,465 4:27 1284 Monigque klein Gebbink 557e 22:23 11,309 5:18 1282 Frans van Megen 770e 23:50 10,621 5:38 1286 Agnes Lenferink 869e 24:30 10,332 5:48 1281 Annerieke Voorbrood 897e 24:41 10,256 5:51 1288 Rick Heutink 994e 25:20 9,992 6:00 1289 Jan Stegink 1137e 26:33 9,534 6:17 1283 Marloes Hoen 1149e 26:39 9,499 6:18 26 RIBWAVV ARNHEM ZUID ARNHEM (RIJNKADE) (VERTRE 3:43:55 420 Guido Ritskes 1970 44e 17:35 14,397 4:10 414 Willem Max 1986 85e 18:19 13,820 4:20 413 Guus Blok 1980 113e 18:42 13,537 4:25 415 Rutger Veriks 1995 434e 21:30 11,774 5:05 412 JP Veldman 1975 576e 22:31 11,242 5:20 419 Nina Geul 766e 23:49 10,629 5:38 418 Hilde Vermeulen 776e 23:53 10,599 5:39 416 Sandra Arts 1972 834e 24:15 10,439 5:44 417 Erik Starkenburg 1969 1032e 25:43 9,843 6:05 411 Job van Roemburg 1977 1241e 27:38 9,161 6:32 27 NORSCHOTEN 1 BARNEVELD 3:44:45 1367 Sander Langbroek 1989 166e 19:13 13,173 4:33 1368 Sander Langbroek 1989 298e 20:31 12,338 4:51 1364 Lisette Siemelink 1969 520e 22:07 11,446 5:14 1363 Annelijne Hamminga 1994 584e 22:34 11,217 5:20 1365 Lisette Siemelink 1969 585e 22:35 11,209 5:21 1362 Cynthia Sohilait 1986 604e 22:45 11,127 5:23 1361 Ada Herweijer 1965 631e 22:56 11,038 5:26 1366 Marcel Mulder 1971 699e 23:27 10,795 5:33 1370 Yolanda van Baardwijk 1970 762e 23:48 10,636 5:38 1369 Renze van den Noort 1976 924e 24:49 10,200 5:52 28 DE PASSEREL APELDOORN 3:44:55 245 Niels Verhaegh 1982 165e 19:13 13,173 4:33 242 Erik Bergsneider 1984 217e 19:45 12,817 4:40 250 Niels Verhaegh 1982 227e 19:50 12,763 4:42 244 Vincent Jansen 1969 254e 20:07 12,584 4:46 247 Joop Kuiper 1960 374e 21:04 12,016 4:59 249 Erik Bergsneider 1984 510e 22:06 11,454 5:14 243 Sylvia Smit 1982 621e 22:53 11,062 5:25 248 Sandra Johnson-Borst 1961 948e 24:58 10,139 5:55 241 Alice Bijsterbosch 1973 1154e 26:42 9,481 6:19 246 Irene Slager 1996 1297e 28:17 8,950 6:42 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 8 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 29 TEAM TANGENBORGH EMMEN 3:45:13 1357 Foof Alleblas 1969 170e 19:15 13,150 4:33 1352 Foof Alleblas 1969 232e 19:54 12,721 4:43 1356 Prapan Butthong 1967 282e 20:21 12,439 4:49 1351 Prapan Butthong 1967 297e 20:31 12,338 4:51 1353 Ivar van der Til 1975 340e 20:47 12,180 4:55 1359 Augusta Schoonbeek 1987 475e 21:51 11,585 5:10 1360 Jan Tangenborgh 1980 619e 22:53 11,062 5:25 1355 Lucie Mol 1961 867e 24:30 10,332 5:48 1358 Ivar van der Til 1975 1003e 25:24 9,966 6:01 1354 Augusta Schoonbeek 1987 1395e 29:47 8,499 7:03 30 RIBW EDE EDE 3:45:31 1121 Corstian van Westen 1980 233e 19:54 12,721 4:43 1125 Inge Kuiper 1974 295e 20:30 12,348 4:51 1128 Corstian van Westen 1980 454e 21:41 11,674 5:08 1126 Jessica Visser 1974 499e 22:00 11,506 5:12 1127 Inno Vermeulen 1993 544e 22:17 11,360 5:16 1129 Inge Kuiper 1974 568e 22:29 11,259 5:19 1130 Inno Vermeulen 1993 647e 23:03 10,982 5:27 1123 Rob Stoelman 1958 711e 23:29 10,780 5:33 1124 Rins Veldhuizen 1990 798e 24:01 10,540 5:41 1122 Floris Vos 1985 1081e 26:07 9,693 6:11 31 MEDUX UTRECHT 3:46:27 1759 Tim Visser 1985 15e 16:51 15,023 3:59 1756 Michiel Maerten 1984 51e 17:43 14,288 4:11 1752 Amerik Schuitemaker 1971 381e 21:07 11,988 5:00 1755 Brigit Nelis 1963 473e 21:51 11,585 5:10 1760 Wiebe Schippers 1973 519e 22:07 11,446 5:14 1757 Kim van den Ouwelant 1982 768e 23:50 10,621 5:38 1753 Paul Nelis 1960 799e 24:01 10,540 5:41 1754 Jos Jochem 1955 930e 24:51 10,187 5:53 1751 Wiebe Schippers 1973 967e 25:08 10,072 5:57 1758 Eline Rote 1987 1347e 28:58 8,739 6:51 32 TEAM 9 OUDEREN APELDOORN WARNSVELD 3:46:35 1313 Ruben van Zegen 1980 95e 18:27 13,720 4:22 1318 Henk Dimmendaal 189e 19:29 12,993 4:37 1316 Manon Oosting 251e 20:05 12,604 4:45 1320 Ruben van Zegen 1980 315e 20:39 12,259 4:53 1319 Manon Aalderink 685e 23:20 10,849 5:31 1314 Remco Post 703e 23:28 10,787 5:33 1315 Amel de Leeuw 1989 707e 23:28 10,787 5:33 1311 Amel de Leeuw 901e 24:42 10,249 5:51 1312 Marieke Jongejan 1055e 25:56 9,761 6:08 1317 Joy Struik 1972 1185e 27:01 9,370 6:24 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 9 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 33 BBG 3 OMMEN 3:47:05 310 Sander van Gelderen 1973 123e 18:48 13,465 4:27 307 Arthur 148e 19:07 13,242 4:31 301 Frank Bastin 1959 403e 21:14 11,922 5:01 309 Frank Bastin 1959 551e 22:21 11,326 5:17 306 Cisca Gerner 1966 573e 22:30 11,251 5:19 303 Marry de Lange 1960 608e 22:47 11,111 5:24 304 Mark 1969 672e 23:13 10,903 5:30 302 Aimee Roumans 1970 782e 23:55 10,584 5:40 308 Irma Veneman 1978 1124e 26:24 9,589 6:15 305 Mirjam van der Laan 1978 1160e 26:46 9,457 6:20 34 MEDIANT 2 ENSCHEDE 3:47:17 1016 Yordy Muller 1980 30e 17:17 14,646 4:05 1020 Yordy Muller 1980 70e 18:02 14,037 4:16 1012 Karlijn Verbrugge 1988 223e 19:49 12,774 4:41 1019 Karlijn Verbrugge 1988 252e 20:06 12,594 4:45 1013 Tom Fhij 1990 338e 20:47 12,180 4:55 1017 Tom Baakman 1980 765e 23:49 10,629 5:38 1014 Mieke Bevers 1991 970e 25:10 10,059 5:57 1018 Tom Baakman 1980 1046e 25:50 9,799 6:07 1011 Danita Wielens 1992 1248e 27:43 9,133 6:34 1015 Laura de Bruin 1984 1329e 28:44 8,810 6:48 35 MOVISIE 1 UTRECHT 3:47:28 1459 Matthijs Terpstra 1974 118e 18:46 13,489 4:26 1454 Matthijs Terpstra 1974 180e 19:20 13,093 4:34 1457 Joke Martens 1970 392e 21:10 11,959 5:01 1455 Barbara Panhuijzen 1981 410e 21:17 11,894 5:02 1452 Sten Gelissen 1987 489e 21:57 11,533 5:12 1456 Jan Willem van de Maat 1976 554e 22:22 11,318 5:18 1458 Annemarie van Hinsberg 1966 804e 24:02 10,533 5:41 1451 Claire Blom 1992 938e 24:55 10,159 5:54 1453 Brieuc-Yves Cadat-Lampe 1958 1076e 26:06 9,699 6:11 1460 Sahar Noor 1983 1237e 27:33 9,188 6:31 36 INTRAKOOP 1 WAARDENBURG 3:47:52 572 Joost Geerlings 1977 140e 19:01 13,311 4:30 578 Jesse Schrama 1988 164e 19:12 13,184 4:33 575 David Hoorn 1986 211e 19:43 12,839 4:40 573 Sjaak Kraaij 1970 500e 22:01 11,498 5:13 580 Mark Buijze 1965 523e 22:08 11,437 5:14 571 Harald Bresser 1965 635e 22:58 11,022 5:26 574 Maud de Groot 1973 676e 23:15 10,888 5:30 579 Patrick van Lonkhuijzen 1974 974e 25:12 10,045 5:58 576 Elise ter Heine 1984 1145e 26:37 9,511 6:18 577 Jolanda van Dinteren 1977 1250e 27:45 9,122 6:34 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 10 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 37 BEDRIJFSVOERINGEN TEAM 7 WARNSVELD 3:48:25 1295 Fabian Hammink 1988 31e 17:19 14,618 4:06 1291 René Aaldering 1969 82e 18:14 13,883 4:19 1294 Peter Meulenberg 1970 239e 19:56 12,699 4:43 1300 Reint Scholten 314e 20:39 12,259 4:53 1297 Remco Post 503e 22:03 11,480 5:13 1292 Marloes Keizer 1991 669e 23:12 10,911 5:29 1296 Marc Jansen 1970 728e 23:39 10,704 5:36 1299 Bert de Haas 1955 1077e 26:06 9,699 6:11 1298 Shirley Kalkers 1981 1106e 26:17 9,631 6:13 1293 Esther Brokke 1971 1452e 31:00 8,166 7:20 38 TEAM 1 ZOETERMEER 3:49:11 865 Henny Westdijk 1969 134e 18:58 13,347 4:29 864 Toon Verhoeven 1972 260e 20:10 12,552 4:46 862 Marieke Verkerk 1977 287e 20:23 12,419 4:49 863 Ad Mocking 1957 354e 20:55 12,102 4:57 867 Lenie van der Poel 1956 382e 21:07 11,988 5:00 861 Jan van Hoek 1959 484e 21:53 11,568 5:11 869 Tessa van Beek 1977 507e 22:05 11,463 5:14 868 Deirdre Mostert 1981 1095e 26:12 9,662 6:12 870 Caroline Gorissen 1968 1292e 28:14 8,966 6:41 866 Maarten Bertens 1976 1360e 29:14 8,659 6:55 39 HUMANITAS DMH 4 NIEUWEGEIN 3:49:15 1484 Richard Hul 1964 276e 20:19 12,460 4:48 1481 Lars Blacquire 1988 369e 21:02 12,035 4:59 1487 Irma Lieftink 1985 409e 21:16 11,903 5:02 1489 Lars Blacquire 1988 464e 21:47 11,621 5:09 1488 Nienke Reemers 1986 559e 22:24 11,301 5:18 1483 Merel Bergenhenegouwen 1988 615e 22:50 11,086 5:24 1490 Marcelle de Jong 1979 637e 22:59 11,014 5:26 1482 Marcelle de Jong 1979 642e 23:00 11,006 5:27 1485 Kirsten Wennemars 1979 823e 24:08 10,489 5:43 1486 Olga Koorevaar 1988 1382e 29:30 8,581 6:59 40 AZORA 1 TERBORG 3:49:23 1500 Hans Metzemaekers 1956 218e 19:45 12,817 4:40 1492 Ab Salemink 1949 514e 22:07 11,446 5:14 1497 Jacob Lubben 1953 526e 22:11 11,411 5:15 1494 Desiree Beernink 1966 596e 22:41 11,160 5:22 1493 Jacob Lubben 1953 603e 22:45 11,127 5:23 1498 Desiree Beernink 1966 673e 23:14 10,896 5:30 1495 Henk Veurman 1958 785e 23:55 10,584 5:40 1491 Ronnie Joosten 1954 807e 24:04 10,518 5:42 1499 Henk Veurman 1958 845e 24:19 10,410 5:45 1496 Ab Salemink 1949 852e 24:22 10,389 5:46 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 11 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 41 ZORGBELANG ARNHEM 3:49:38 345 Stef Harweg 1964 5e 16:16 15,562 3:51 341 Aviva Nethe 1985 162e 19:12 13,184 4:33 347 Ralph Schaareman 1969 471e 21:50 11,594 5:10 350 Aviva Nethe 1985 504e 22:03 11,480 5:13 342 Emmy van der Maarel 1975 675e 23:15 10,888 5:30 349 Daineen Davids 1996 783e 23:55 10,584 5:40 346 Sylvia Sikkema 1972 806e 24:03 10,526 5:42 348 Chantal 1970 968e 25:09 10,065 5:57 343 Joke Stoffelen 1962 1043e 25:49 9,805 6:07 344 Hanneke Schut 1981 1285e 28:06 9,009 6:39 42 SHL RIVIERENLAND KANTOOR AMERSFOORT 3:49:44 890 Paul de Bruin 1978 146e 19:05 13,265 4:31 884 Paul de Bruin 1978 222e 19:48 12,785 4:41 881 Sasja Hendriksen 1980 357e 20:56 12,093 4:57 882 Elke Marijnusse 1977 363e 20:59 12,064 4:58 889 Sasja Hendriksen 1980 438e 21:30 11,774 5:05 886 Michiel de Jong 1981 592e 22:38 11,184 5:21 885 Melanie Zwang 1985 991e 25:19 9,999 6:00 883 Erwin Prikker 1991 997e 25:21 9,986 6:00 887 Marloes van der Tas 1986 1038e 25:47 9,818 6:06 888 Lenneke van Empel 1990 1299e 28:21 8,929 6:43 43 SHL DE BERGHLOPERS AMERSFOORT 3:50:14 509 Jan van Egmond 1980 153e 19:09 13,219 4:32 510 Jan van Egmond 1980 247e 20:03 12,625 4:45 504 Froukje de Wit 1986 390e 21:10 11,959 5:01 501 Manon Veling 1991 462e 21:45 11,639 5:09 506 Jennifer de Jong 1985 466e 21:48 11,612 5:10 505 Sjoerd Bos 1991 612e 22:49 11,095 5:24 503 Nikki Marino 1993 992e 25:19 9,999 6:00 502 Patty van Wingerden 1992 1025e 25:38 9,875 6:04 508 Sabina de Vries 1980 1101e 26:15 9,643 6:13 507 Sabina de Vries 1980 1108e 26:18 9,625 6:14 44 WZH ROADRUNNERS DEN HAAG 3:50:32 966 Jean-Paul van Hunen 1963 28e 17:12 14,717 4:04 970 Jean-Paul van Hunen 1963 69e 18:01 14,050 4:16 967 Mendi Hundman 1982 230e 19:53 12,731 4:42 969 Jan-Willen van den Dool 1967 318e 20:39 12,259 4:53 964 Jeremy Falandt 1980 416e 21:19 11,875 5:03 963 Michael Jansen 1972 575e 22:31 11,242 5:20 968 Gerda Lycklama à Nijeholt 1967 1007e 25:26 9,953 6:01 962 Victoria Hamming 1988 1099e 26:14 9,650 6:13 961 CIlia Dekker 1969 1163e 26:47 9,451 6:20 965 Adri van Doorn 1974 1491e 32:30 7,789 7:42 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 12 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 45 SDB AYTON TEAM 2 DEN HAAG 3:50:38 1750 Hans Witte 1966 209e 19:41 12,861 4:39 1746 Auke Jongsma 1973 277e 20:19 12,460 4:48 1743 Hans Witte 1966 401e 21:13 11,931 5:01 1742 Evan Souza 1986 482e 21:53 11,568 5:11 1745 Dirk de Kuyper 1979 531e 22:13 11,394 5:15 1749 Dirk de Kuyper 1979 571e 22:30 11,251 5:19 1744 Mark Bertelink 1968 866e 24:30 10,332 5:48 1748 Crystel van Bruggen 1987 1037e 25:47 9,818 6:06 1747 Kiran Dayal 1979 1040e 25:48 9,812 6:06 1741 Chiel Koning 1987 1159e 26:44 9,469 6:20 46 DESEIZOENEN 2 OPLOO 3:50:49 45 Merlijn Trouw 1971 33e 17:21 14,590 4:06 50 Joep Tulp 1973 90e 18:22 13,783 4:21 44 Bart Janssen 1990 179e 19:19 13,105 4:34 43 Bart Janssen 2016 231e 19:53 12,731 4:42 41 Peter Lensselink 1969 643e 23:00 11,006 5:27 49 Rens Scheuter 858e 24:27 10,353 5:47 46 Jeanny Jakobs 1968 912e 24:47 10,214 5:52 48 Ruth van den Assem 1975 1130e 26:26 9,577 6:15 42 Machteld Wesseling 1979 1308e 28:25 8,908 6:44 47 Cynthia Zeelen 1984 1339e 28:49 8,784 6:49 47 REINAERDE WOUDENBERG 3:51:11 1091 Tim Stolzenbach 1985 145e 19:03 13,288 4:30 1100 Tim Stolzenbach 1985 212e 19:43 12,839 4:40 1092 Jeroen van Schaik 1971 283e 20:21 12,439 4:49 1093 Liesbeth Hijmans 1974 497e 22:00 11,506 5:12 1099 Ernst-Jan Jonkers 1979 511e 22:06 11,454 5:14 1098 Ernst Jan Jonkers 1979 659e 23:08 10,943 5:28 1095 Sharon van der Linden 1994 758e 23:47 10,644 5:38 1094 Loek Smit 1959 1002e 25:24 9,966 6:01 1097 Lotte Boersma 1999 1125e 26:24 9,589 6:15 1096 Judith IJskes 1997 1363e 29:15 8,654 6:55 48 SHL RUNNINGTEAM APELDOORN AMERSFOORT 3:51:42 531 Guy Diekmann 1989 294e 20:30 12,348 4:51 537 Henry Kobussen 1968 486e 21:55 11,550 5:11 539 Tom Garritsen 1988 495e 22:00 11,506 5:12 534 Aniek Lankhorst 1983 524e 22:09 11,428 5:15 540 Guy Diekmann 1989 540e 22:16 11,369 5:16 538 Anneke de Loos-Luik 1968 572e 22:30 11,251 5:19 536 Daniëlle Koopmanschap 1977 748e 23:45 10,659 5:37 533 Gerrie Hoogenberg 1959 851e 24:22 10,389 5:46 532 Sander van der Veeken 1979 926e 24:50 10,194 5:53 535 Mariska Hagens 1985 1225e 27:25 9,233 6:29 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 13 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 49 DE LIEMERIJE 2.0 ZEVENAAR 3:52:03 1544 Joost Wildenberg 1983 46e 17:35 14,397 4:10 1541 Falco van den Boom 1968 192e 19:32 12,959 4:37 1542 Petra wout van de Riet 1967 522e 22:08 11,437 5:14 1550 Sandra Coopmans 1985 541e 22:16 11,369 5:16 1545 Mariëtta van Dijk 1963 545e 22:18 11,352 5:17 1547 Wendy Witjes 1974 682e 23:19 10,857 5:31 1548 Jose’ Wolbrink 1975 896e 24:41 10,256 5:51 1543 Sanne van Ek 1984 911e 24:46 10,221 5:52 1546 Caroline Bles 1980 1075e 26:06 9,699 6:11 1549 Miriam Florissen 1969 1376e 29:22 8,620 6:57 50 GOUDENHART 2 ZOETERMEER 3:52:57 923 Leon den Heijer 1992 188e 19:28 13,004 4:36 925 Jan Willem Alst 1992 347e 20:50 12,151 4:56 930 Dominique Reijn 1978 415e 21:19 11,875 5:03 926 Jan Willem Alst 1992 423e 21:25 11,820 5:04 922 Dominique Reijn 1978 447e 21:37 11,710 5:07 927 Jos van Galen 1984 491e 21:58 11,524 5:12 928 Marissa Zijm 1991 737e 23:41 10,689 5:36 929 Danielle Hoefsloot 1993 955e 25:02 10,112 5:56 924 Kristel van Tol 1975 1251e 27:46 9,117 6:34 921 Chiel Schmal 1987 1402e 29:51 8,480 7:04 51 ACCOLADE 1 BOSCH EN DUIN 3:53:21 777 Anne Bosman 1971 336e 20:46 12,190 4:55 778 Rick 370e 21:02 12,035 4:59 776 Henk Jan Bunschoten 1965 456e 21:42 11,665 5:08 774 Henk jan Bunschoten 556e 22:23 11,309 5:18 771 Siebrand Dijkema 1966 716e 23:32 10,757 5:34 780 Elsbeth Nouwen 2017 735e 23:41 10,689 5:36 775 Dick Homans 1967 809e 24:04 10,518 5:42 779 Thea van Donselaar 1992 969e 25:09 10,065 5:57 773 Judith Nugteren 993e 25:20 9,992 6:00 772 Judith Nugteren 1030e 25:42 9,850 6:05 52 ADAPCARE EDE 3:53:31 311 Thomas den Hengst 1990 141e 19:01 13,311 4:30 313 Willem de Ruiter 1986 329e 20:43 12,219 4:54 317 Victor van Hassel 1968 342e 20:48 12,170 4:55 314 Thomas den Hengst 1990 356e 20:56 12,093 4:57 319 Roel de Gelder 1977 566e 22:27 11,276 5:19 320 Willem de Ruiter 1980 590e 22:37 11,193 5:21 312 Dymphi van den Bremer 1974 670e 23:12 10,911 5:29 315 Maaike Houwing 1998 893e 24:39 10,269 5:50 318 Anke Schoutrop 1991 1215e 27:18 9,273 6:28 316 Elise van Vuren 1985 1474e 31:50 7,952 7:32 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 14 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 53 INNOFORTE 1 VELP 3:53:45 222 Arris van Deelen 1966 133e 18:58 13,347 4:29 227 Mark Speklé 1987 245e 20:01 12,646 4:44 224 Ewout Koekoek 1989 255e 20:07 12,584 4:46 223 Hanneke Bosch 1973 537e 22:15 11,377 5:16 230 Franceska Cornielje 1995 549e 22:19 11,343 5:17 225 Sabrina Onstein 1982 854e 24:23 10,382 5:46 221 Chyntia Geutjes 1990 899e 24:41 10,256 5:51 228 Danielle Kleinee 1985 1057e 25:57 9,755 6:09 226 Angel Been 1994 1187e 27:02 9,364 6:24 229 Nicole Verweij 1995 1278e 28:02 9,030 6:38 54 CAREFLEX2 BREDA 3:53:49 1595 Niek van Hoof 1988 73e 18:04 14,011 4:16 1599 Bas van Heyningen 1980 358e 20:58 12,073 4:58 1596 Matthijs Peters 1982 366e 21:00 12,054 4:58 1591 Suzan van der Sloot 1976 534e 22:14 11,386 5:16 1600 Hans Dons 1980 610e 22:48 11,103 5:24 1597 Marc Sturm 1963 644e 23:02 10,990 5:27 1592 Stef Blom 1984 790e 23:58 10,562 5:40 1593 Saskia Thijssen 1990 1067e 26:03 9,717 6:10 1594 Ryanne Smit 1987 1107e 26:17 9,631 6:13 1598 Ilse Kleuskens 1979 1380e 29:25 8,605 6:58 55 ZNWV TEAM 1 HARDERWIJK 3:53:50 1041 Hessel Lodder 1966 78e 18:11 13,922 4:18 1050 Nancy Bos 1995 87e 18:20 13,808 4:20 1049 Wietse de Groot 1984 206e 19:40 12,872 4:39 1046 Joran Hoogenberg 1990 234e 19:54 12,721 4:43 1044 Ard Kleijer 1971 532e 22:13 11,394 5:15 1043 Erik van Helden 1969 686e 23:20 10,849 5:31 1042 Richard van Hussel 1973 769e 23:50 10,621 5:38 1048 Carolien Turien 1968 1355e 29:06 8,699 6:53 1045 Marjanne Schuil 1972 1365e 29:16 8,649 6:56 1047 Margriet Westra 1969 1412e 30:00 8,438 7:06 56 PHILADELPHIA VELDWACHTERSTRAAT AMERSFOORT 3:53:56 1813 Marijke Nijdam 1983 226e 19:50 12,763 4:42 1811 Remon Klok 1994 331e 20:44 12,209 4:54 1814 Annemiek Klein 1982 365e 21:00 12,054 4:58 1815 Henri Kiewiet 1967 469e 21:49 11,603 5:10 1817 Jaap Oolbekkink 1969 678e 23:16 10,880 5:30 1819 Hettie Smeenk 1976 684e 23:20 10,849 5:31 1812 Mirjam Stolte 1975 878e 24:33 10,311 5:49 1816 Alex de Jong 1969 931e 24:51 10,187 5:53 1818 Bernadette Herssevoort 1991 1143e 26:37 9,511 6:18 1820 Jenine van Spijker 1974 1263e 27:56 9,062 6:37 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 15 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 57 ATTENT 3 DE STEEG 3:55:11 1720 Mike van Haren 1986 250e 20:04 12,615 4:45 1717 André Verheul 1965 256e 20:08 12,573 4:46 1713 Mike van Haren 1986 307e 20:37 12,278 4:53 1719 Daniël Ruijg 1975 459e 21:43 11,656 5:08 1711 Priscille Mbockis 1993 474e 21:51 11,585 5:10 1712 Marinda Gores 1981 513e 22:07 11,446 5:14 1716 André Evers 1967 586e 22:36 11,201 5:21 1718 Berend van der Ploeg 1960 842e 24:18 10,417 5:45 1715 Gaike Schutter 1970 1389e 29:38 8,542 7:01 1714 Willeke Pelgrim 1976 1484e 32:09 7,874 7:37 58 ICS GROEP EINDHOVEN 3:56:03 279 Maarten Schenkelaars 1979 23e 17:06 14,804 4:03 280 Maarten Schenkelaars 1979 26e 17:11 14,732 4:04 271 Bert van Kampen 1965 289e 20:24 12,409 4:50 278 Haico Klerks 1976 385e 21:09 11,969 5:00 277 Susan de Keizer 1975 743e 23:43 10,674 5:37 274 Xander Hinten 1978 865e 24:30 10,332 5:48 276 Bart van der Sluijs 1967 988e 25:16 10,019 5:59 273 Inge Lowissen 1992 1024e 25:38 9,875 6:04 275 Xander Hinten 1978 1167e 26:49 9,440 6:21 272 Joey Minchillo 1979 1516e 34:17 7,384 8:07 59 GGNET TEAM 3 RECREATIEF WARNSVELD 3:56:57 1252 Startnummer 1252 50e 17:42 14,302 4:11 1253 Startnummer 1253 97e 18:30 13,683 4:23 1256 Startnummer 1256 393e 21:10 11,959 5:01 1254 Startnummer 1254 490e 21:57 11,533 5:12 1255 Startnummer 1255 712e 23:30 10,772 5:34 1260 Startnummer 1260 752e 23:45 10,659 5:37 1257 Startnummer 1257 859e 24:28 10,346 5:47 1258 Startnummer 1258 1131e 26:27 9,571 6:16 1259 Startnummer 1259 1177e 26:56 9,399 6:23 1251 Sita Hoogland 1492e 32:32 7,781 7:42 60 ROSENGAERDE DALFSEN 3:57:07 434 Jacqueline Dankelman 1968 48e 17:40 14,329 4:11 431 Edwin Dekker 1983 327e 20:42 12,229 4:54 435 Jan Feenstra 1962 367e 21:01 12,045 4:58 433 Cindy Verboom 1974 432e 21:30 11,774 5:05 436 Ria Holterman 1957 607e 22:46 11,119 5:23 438 Henk Burgmeijer 1958 802e 24:02 10,533 5:41 437 Janny Visscher 1962 1122e 26:22 9,601 6:14 432 Marleen Visser 1981 1123e 26:23 9,595 6:15 440 Denise Wolters 1992 1155e 26:43 9,475 6:19 439 Gwen Hans 1995 1408e 29:58 8,447 7:06 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 16 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 61 ATTENT 1 DE STEEG 3:57:33 354 Nanette Tobois 1965 197e 19:35 12,926 4:38 352 Ruud Wueskamp 1973 292e 20:29 12,358 4:51 356 Anamathilda Douma 1971 577e 22:32 11,234 5:20 358 Diana Laven 1976 594e 22:40 11,168 5:22 360 Diana Laven 1976 600e 22:43 11,143 5:23 353 Lotte Kerssens 1986 710e 23:29 10,780 5:33 359 Yvonne Zweers 1962 918e 24:49 10,200 5:52 355 Kirsten Kranenburg 1990 1071e 26:04 9,711 6:10 357 Suzanne Groot 1985 1217e 27:21 9,256 6:28 351 Rianne Westerhof 1970 1257e 27:51 9,089 6:36 62 VIATTENCE HEERDE 3:57:49 161 Fred Kroese 1970 139e 19:01 13,311 4:30 164 Fred Kroese 1971 301e 20:34 12,308 4:52 163 Lex Maussart 1956 546e 22:18 11,352 5:17 166 Kristel Bruinewoud 1994 622e 22:53 11,062 5:25 168 Jantina van den Bosch 1968 641e 23:00 11,006 5:27 170 Desiree Kamphuis 1990 792e 23:59 10,555 5:41 165 Ilse Kloos 1976 829e 24:12 10,460 5:44 169 Lyncra Feenstra 910e 24:46 10,221 5:52 162 Jan Jaap Eikelboom 1971 1235e 27:31 9,200 6:31 167 Carolien Kamphof 1984 1384e 29:35 8,557 7:00 63 NORSCHOTEN 2 BARNEVELD 3:57:50 1416 Ludger Stuijt 1960 10e 16:31 15,326 3:54 1417 Ludger Stuijt 1960 29e 17:14 14,689 4:05 1419 Sammy-Jo van Ostheim 1984 654e 23:06 10,958 5:28 1411 Anneli Langbroek 1988 838e 24:17 10,424 5:45 1413 Sonja Koele 1969 840e 24:17 10,424 5:45 1415 Joanne Janse 1992 874e 24:31 10,325 5:48 1414 Bart van Schie 1996 913e 24:47 10,214 5:52 1412 Hans Attema 1008e 25:26 9,953 6:01 1418 Gerard Arentsen 1015e 25:34 9,901 6:03 1420 Miranda Arentsen 1971 1483e 32:07 7,882 7:36 64 BBG 1 OMMEN 3:58:08 283 Mark Strampel 1977 160e 19:11 13,196 4:32 285 Harald Eertink 1984 219e 19:47 12,796 4:41 286 Harro Eppinga 1970 422e 21:24 11,829 5:04 284 Sander van Gelderen 1973 430e 21:28 11,792 5:05 281 Frank Bastin 1959 435e 21:30 11,774 5:05 282 Jeanet Vonder 1960 848e 24:20 10,403 5:46 287 Nicole Derksen-Vrielink 1991 1006e 25:25 9,960 6:01 290 Irma Veneman 1978 1242e 27:39 9,155 6:33 288 Wemmy Seinen 1968 1252e 27:46 9,117 6:34 289 Marloes Hietland 1981 1390e 29:38 8,542 7:01 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 17 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 65 TRAJECTUM 2 EEFDE 3:58:31 756 Kevin Ooms 1992 124e 18:49 13,453 4:27 759 Thijs Olde Riekerink 1986 284e 20:21 12,439 4:49 753 Jocko Koster 1987 296e 20:31 12,338 4:51 755 Kevin Ooms 1992 388e 21:09 11,969 5:00 757 Gert Jan de Vries 1969 502e 22:02 11,489 5:13 751 Rob de Vries 1986 705e 23:28 10,787 5:33 752 Rob de Vries 1986 746e 23:44 10,666 5:37 754 Jocko Koster 1987 1117e 26:21 9,607 6:14 758 Patty Wiersma 1967 1348e 28:59 8,734 6:52 760 Irene Zwethof 1503e 33:07 7,644 7:50 66 TRIADE 3 LELYSTAD 3:58:43 126 Michel Terwisscha van Sch 1966 221e 19:47 12,796 4:41 121 René Langeslag 1963 425e 21:27 11,801 5:05 125 Cathy Huitinga 1993 665e 23:11 10,919 5:29 129 René Langeslag 1963 683e 23:19 10,857 5:31 122 Maartje Kroes 1984 787e 23:57 10,570 5:40 124 Christel Fijnenberg-Geist 1986 796e 24:01 10,540 5:41 130 Cathy Huitinga 1993 895e 24:40 10,262 5:50 128 Sanne Matthijssen 1989 921e 24:49 10,200 5:52 127 Rhona Kaptein 1990 1044e 25:50 9,799 6:07 123 Rachel Floris 1990 1247e 27:42 9,139 6:33 67 OLMENES 1 APPELSCHA 3:59:11 731 Kees Posthumus 1991 25e 17:10 14,746 4:04 740 Rianne Boersma 1991 136e 18:59 13,335 4:29 739 Kees Posthumus 1991 174e 19:18 13,116 4:34 738 Michaël Panzer 1965 213e 19:44 12,828 4:40 735 Leentje Haaksma 1980 784e 23:55 10,584 5:40 737 Ilse Engberts 1971 1197e 27:06 9,341 6:25 732 Jinke Harmes 1978 1199e 27:08 9,329 6:25 733 Hennie vd Wal 1974 1262e 27:55 9,068 6:37 736 Karin Donkelaar 1961 1274e 28:00 9,041 6:38 734 René Schiebergen 1956 1406e 29:56 8,457 7:05 68 PLURYN 4 NIJMEGEN 3:59:39 203 Geert de Groot 1986 311e 20:38 12,268 4:53 202 Evelien Poelen 1997 323e 20:41 12,239 4:54 201 Renske Koordema 1981 373e 21:04 12,016 4:59 210 Wouter Sinnema 1992 433e 21:30 11,774 5:05 206 Lisette Tijs 1979 579e 22:32 11,234 5:20 208 Fenneke Verberg 1983 630e 22:55 11,046 5:25 209 Renske Koordeman 1981 794e 24:00 10,548 5:41 205 Marieke Kivits 1968 985e 25:15 10,025 5:59 204 Linde van Broekhoven 1992 1350e 29:03 8,714 6:53 207 Nadim Bex 1988 1478e 32:01 7,907 7:35 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 18 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 69 BETUWAARDE ELST 3:59:51 1321 Maarten van Triest 1971 186e 19:26 13,026 4:36 1329 Maarten van Triest 450e 21:38 11,701 5:07 1328 Michiel Verbeek 1984 518e 22:07 11,446 5:14 1327 Theo Menting 1973 529e 22:12 11,403 5:15 1330 Mathea Brouwer 560e 22:25 11,292 5:18 1322 Mathea Brouwer 1965 660e 23:08 10,943 5:28 1325 Annemiek Kloppenberg 1959 726e 23:38 10,711 5:36 1324 Jan van Wees 1967 1189e 27:02 9,364 6:24 1326 Lynet Elings 1994 1223e 27:24 9,239 6:29 1323 Laura Geven 1977 1449e 30:51 8,206 7:18 70 SHL DE HARTENBERGERS AMERSFOORT 4:00:30 490 Bob van der Laan 1984 8e 16:26 15,404 3:53 481 Eelco Kingma 1964 328e 20:43 12,219 4:54 487 Remco Verschuur 1975 427e 21:27 11,801 5:05 485 Eelco Kingma 1964 492e 21:58 11,524 5:12 489 Bart de Leeuw 1969 777e 23:54 10,592 5:39 483 Dorien van den Hoorn 1982 1174e 26:54 9,410 6:22 484 Rianne Mohr 1984 1181e 26:59 9,381 6:23 482 Rolien Schoneveld 1970 1183e 27:00 9,376 6:23 486 Marieke de Jong 1987 1200e 27:08 9,329 6:25 488 Cindy Pierik 1974 1276e 28:01 9,035 6:38 71 DE BLIJE VOETEN ARNHEM 4:01:42 1779 Kees Kooman 1969 305e 20:36 12,288 4:52 1778 Dick Hijmans 1990 472e 21:51 11,585 5:10 1775 Jose van Hec 1978 506e 22:05 11,463 5:14 1771 Silvester Bosman 1974 602e 22:45 11,127 5:23 1773 Dick Hijmans 1990 706e 23:28 10,787 5:33 1774 Jante Alberts 1976 797e 24:01 10,540 5:41 1772 John Evers 1975 961e 25:05 10,092 5:56 1776 Fatima Guebre 1991 1121e 26:22 9,601 6:14 1777 Ileana Herciu 1966 1194e 27:06 9,341 6:25 1780 Jante Alberts 1976 1304e 28:23 8,919 6:43 72 TRIADE-VITREE TEAM 2 LELYSTAD 4:02:19 133 Milou Bastiaens 1977 330e 20:43 12,219 4:54 136 Alfred Dijkstra 1970 376e 21:05 12,007 4:59 131 Wouter Holwerda 1982 509e 22:06 11,454 5:14 139 Sybren Jurna 1971 543e 22:17 11,360 5:16 134 Kaya Kuit 1991 567e 22:29 11,259 5:19 137 Sanne Smith 1984 849e 24:21 10,396 5:46 140 Lindy Steenmetz 1986 894e 24:39 10,269 5:50 135 Robbert Euving 1987 1205e 27:10 9,318 6:26 138 Femke Koster 1966 1260e 27:52 9,084 6:36 132 Migalda Stroop 1972 1388e 29:37 8,547 7:01 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 19 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 73 ZWALUWBORGH BORNE 4:02:34 339 Wouter Scholten 1983 42e 17:29 14,479 4:08 340 Wouter Scholten 79e 18:13 13,896 4:19 336 Jamie de Haan 1994 201e 19:38 12,893 4:39 331 Nicole Scholten 1986 671e 23:13 10,903 5:30 334 Pieter Mastwijk 1981 715e 23:32 10,757 5:34 335 Joyce Binnendijk 1990 718e 23:34 10,741 5:35 332 Joyce Assink 1998 1035e 25:45 9,831 6:06 338 Anne van Helden 1998 1327e 28:42 8,820 6:48 337 Nienke Hettema 1985 1422e 30:24 8,327 7:12 333 Kristel Veldhuis 1989 1481e 32:04 7,894 7:36 74 BIEMOND & HOEKMAN NUNSPEET 4:02:35 441 Erik Biemond 1982 54e 17:45 14,261 4:12 447 Johan Overweg 1986 176e 19:19 13,105 4:34 443 Anke Scheenstra 1962 181e 19:21 13,082 4:35 446 Jordy Tentua 1983 333e 20:44 12,209 4:54 444 Han van der Born 1957 907e 24:44 10,235 5:51 442 Elco Hoekman 1980 920e 24:49 10,200 5:52 445 Gijs Griffioen 1982 1198e 27:08 9,329 6:25 449 Erik Biemond 1982 1218e 27:22 9,250 6:29 448 Erwin Vlieger 1986 1407e 29:57 8,452 7:05 450 Erik Biemond 1982 1462e 31:26 8,053 7:27 75 IJSSELHEEM KAMPEN 4:02:44 1693 Marthijn de Jonge 1997 127e 18:54 13,394 4:28 1699 Henrike Talens 1971 306e 20:37 12,278 4:53 1697 Willeke Post 1981 441e 21:31 11,765 5:05 1696 Anneke Pullen 1979 663e 23:09 10,935 5:29 1694 Josje van Duin 1980 742e 23:43 10,674 5:37 1692 Diana Rietveld 1980 885e 24:36 10,290 5:49 1700 Wendy Kamphof 1979 900e 24:41 10,256 5:51 1695 Renske Wijnberg 1965 1270e 27:58 9,051 6:37 1698 Aletta Drayer 1970 1313e 28:30 8,882 6:45 1691 Egbert den Engelsman 1975 1353e 29:05 8,704 6:53 76 RGC ZEVENAAR TEAM 8 WARNSVELD 4:02:51 1308 Henk Seinen 1957 308e 20:38 12,268 4:53 1307 Raymon van Asperen 1974 364e 20:59 12,064 4:58 1301 Henk Seinen 1957 632e 22:56 11,038 5:26 1309 Renée Wasser 1961 700e 23:27 10,795 5:33 1310 Mariette Straub 1971 822e 24:08 10,489 5:43 1304 Fleur van der Meer 1993 831e 24:13 10,453 5:44 1306 Iris Kleine Schaars 1982 1004e 25:25 9,960 6:01 1305 Suzanne von Reth 1985 1026e 25:39 9,869 6:04 1302 Raymond ten Have 1976 1233e 27:29 9,211 6:30 1303 Eliza Lim 1985 1265e 27:57 9,057 6:37 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 20 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 77 INVERBINGINGTEAM ZEIST 4:03:51 1391 Rik Schieveen 1978 49e 17:41 14,315 4:11 1393 Geert van den Pol 1983 88e 18:21 13,795 4:20 1392 Corina van Barneveld 1982 440e 21:31 11,765 5:05 1398 Evelyn Oostvogel 1987 528e 22:12 11,403 5:15 1399 Nina Sels 1993 734e 23:40 10,696 5:36 1397 Marjolijn Polman 1985 1086e 26:09 9,680 6:11 1396 Linsey de Boorder 1993 1212e 27:17 9,278 6:28 1394 Linda Potuijt 1984 1234e 27:31 9,200 6:31 1395 Linda de Buck 1975 1392e 29:39 8,538 7:01 1400 Anouchka de Ridder 1969 1400e 29:50 8,485 7:04 78 MIDDIN 3 RIJSWIJK 4:03:52 626 Annika Molenaar 1988 80e 18:14 13,883 4:19 629 Ozlum Uzun 1978 196e 19:34 12,937 4:38 627 Chiel Harmsen 1989 304e 20:35 12,298 4:52 630 Jenny Hoogland 1972 322e 20:41 12,239 4:54 621 Jelmer Vincenten 1990 465e 21:48 11,612 5:10 628 Evelien de Vletter 1981 904e 24:43 10,242 5:51 625 Hugo Smits 1961 1182e 26:59 9,381 6:23 622 Marien van Delft 1970 1273e 28:00 9,041 6:38 624 Esther Stoker 1967 1336e 28:48 8,790 6:49 623 Naomi Wessels 1990 1518e 34:30 7,337 8:10 79 TEAM 3 ZOETERMEER 4:04:18 1611 Roy Schouten 1985 13e 16:46 15,098 3:58 1617 Saskia van Hulst 1980 130e 18:55 13,382 4:29 1613 Brenda Hengst 1974 154e 19:10 13,207 4:32 1616 Selma van Raamsdonk 1984 605e 22:46 11,119 5:23 1615 Judy Hogervorst - Joore 1980 774e 23:52 10,606 5:39 1619 Monique van den Bergh - V 1978 977e 25:13 10,039 5:58 1612 Monique van den Bergh - V 1978 1172e 26:52 9,422 6:22 1618 Roy Schouten 1985 1232e 27:29 9,211 6:30 1614 Claudia van Leeuwen 1981 1431e 30:36 8,273 7:15 1620 Judy Hogervorst - Joore 1980 1496e 32:39 7,753 7:44 80 HUMANITAS DMH 2 NIEUWEGEIN 4:04:55 986 Joey van Plateringen 1984 272e 20:15 12,501 4:47 987 Dennis von Rotz 1993 348e 20:51 12,141 4:56 988 Gert-Jan Fiers 1974 501e 22:02 11,489 5:13 984 Eelco 's Gravendijk 1974 505e 22:05 11,463 5:14 985 Femke Stekelenburg 1979 583e 22:34 11,217 5:20 990 Femke Stekelenburg 1979 617e 22:51 11,078 5:24 983 Marion Toet 1981 780e 23:54 10,592 5:39 981 Monique Walboomers 1965 946e 24:57 10,146 5:54 989 Eelco 's Gravendijk 1974 983e 25:15 10,025 5:59 982 Sylvia Tetteroo 1973 1532e 40:11 6,300 9:31 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 21 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 81 ZZG ZORGGROEP 1 GROESBEEK 4:04:57 1104 Arjen Spaan 1988 210e 19:43 12,839 4:40 1108 Arjen Spaan 273e 20:17 12,480 4:48 1105 Remco Kemperman 1993 384e 21:09 11,969 5:00 1109 Marte van den Bent 1991 714e 23:32 10,757 5:34 1103 Harry Evers 1962 795e 24:00 10,548 5:41 1107 Martine van Heumen 1992 853e 24:23 10,382 5:46 1101 Niels Brugman 1993 966e 25:07 10,079 5:57 1110 Denise Thijssen 1996 998e 25:21 9,986 6:00 1102 Remco Kemperman 1417e 30:12 8,382 7:09 1106 Suaad Mahammed 1982 1458e 31:13 8,109 7:23 82 PLURYN 5 NIJMEGEN 4:05:43 1340 Ingo Mulder 1986 99e 18:32 13,659 4:23 1335 Michiel Kroes 1970 317e 20:39 12,259 4:53 1333 Reinier van Gastel 1958 326e 20:42 12,229 4:54 1337 Nick Schers 1987 914e 24:48 10,207 5:52 1334 Marc Mengelink 1973 943e 24:56 10,153 5:54 1338 Marrit van Nimwegen 1974 1017e 25:34 9,901 6:03 1336 Reinalda van Rossum 1988 1201e 27:09 9,324 6:26 1339 Lucy Evers 1967 1210e 27:14 9,295 6:27 1331 Sandra Paalman 1974 1220e 27:23 9,244 6:29 1332 Renate Kleverwal 1976 1334e 28:46 8,800 6:49 83 LIEVEGOED 1 BILTHOVEN 4:06:08 2 Harm Haverkamp 1973 115e 18:44 13,513 4:26 9 Lex Hollart 1982 439e 21:31 11,765 5:05 8 Romana Svikova 1980 587e 22:36 11,201 5:21 6 Elsanne Steenstra 1975 720e 23:35 10,734 5:35 7 Vincent van Elk 1972 808e 24:04 10,518 5:42 5 Erik Wonders 1961 933e 24:52 10,180 5:53 4 Jolanda Hogenbirk 1973 1157e 26:43 9,475 6:19 10 Astrid Visser 1965 1239e 27:34 9,183 6:32 3 Petula de Heer 1976 1254e 27:50 9,095 6:35 1 Hilde Hooijman 1966 1323e 28:39 8,836 6:47 84 VIATTENCE 2 HEERDE 4:06:23 261 Erwin van Balen 1971 63e 17:56 14,116 4:15 264 Erwin van Balen 1971 131e 18:56 13,370 4:29 265 Lynca Feenstra 1993 814e 24:07 10,496 5:42 263 Ruben Grevens 1976 830e 24:13 10,453 5:44 268 Henk-jan Kamphuis 925e 24:49 10,200 5:52 262 Henk Jan Kamphuis 1955 939e 24:55 10,159 5:54 266 Heidi van Dorresteijn 1977 989e 25:16 10,019 5:59 270 Alisa Hergaarden 1975 1272e 27:59 9,046 6:37 269 Silvia Denissen 1970 1318e 28:35 8,856 6:46 267 Marjan Hop 1965 1387e 29:37 8,547 7:01 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 22 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 85 TRIADE-VITREE TEAM 4 LELYSTAD 4:06:40 1182 Joyce Tromp 1965 132e 18:57 13,358 4:29 1190 Startnummer 1190 355e 20:55 12,102 4:57 1181 Matthijs Gaakeer 1985 515e 22:07 11,446 5:14 1186 Ingemarie Donker 1992 606e 22:46 11,119 5:23 1185 Startnummer 1185 732e 23:40 10,696 5:36 1184 John Goudkamp 1962 757e 23:47 10,644 5:38 1183 Irene Smit 1980 1022e 25:36 9,888 6:04 1189 Petra Does 1972 1132e 26:28 9,564 6:16 1187 Marlou van Voskuilen 1984 1144e 26:37 9,511 6:18 1188 Adriana Adams 1970 1524e 35:47 7,074 8:28 86 TEAM 7 ZOETERMEER 4:06:56 1659 Menno van der Horst 1979 163e 19:12 13,184 4:33 1651 Menno van der Horst 1979 168e 19:14 13,162 4:33 1652 Richard de Wit 1979 259e 20:10 12,552 4:46 1660 Richard de Wit 1977 321e 20:41 12,239 4:54 1657 Ad Mocking 1959 488e 21:57 11,533 5:12 1658 Marieke Verkerk 1977 674e 23:14 10,896 5:30 1656 Maike Arnoldussen 1993 1162e 26:46 9,457 6:20 1655 Dymph Labbe 1990 1439e 30:42 8,246 7:16 1653 Estrella van Ruijven 1990 1450e 30:55 8,188 7:19 1654 Mariëlle Heijns 1991 1511e 34:05 7,427 8:04 87 TEAM 4 ZOETERMEER 4:07:33 1621 Jozua Suitela 1986 101e 18:34 13,634 4:24 1625 Mike van der Staal 1987 225e 19:49 12,774 4:41 1630 Mike van der Staal 1975 262e 20:12 12,532 4:47 1622 Imke Ebben 1980 399e 21:11 11,950 5:01 1626 Miranda de Bruijn 1991 634e 22:57 11,030 5:26 1627 Angelique Weijers 1994 978e 25:13 10,039 5:58 1628 Miriam Kievit 1987 1295e 28:15 8,961 6:41 1624 Maria Ras 1988 1371e 29:20 8,630 6:57 1629 Asmira el Khayati 1990 1442e 30:46 8,228 7:17 1623 Christa Geurts 1980 1459e 31:16 8,096 7:24 88 AMERPOORT 1 BAARN 4:07:45 1001 Wouter Versluis 1971 149e 19:07 13,242 4:31 1005 Maarten Vermeulen 1981 400e 21:12 11,941 5:01 1008 Anneleen Mellink 1982 581e 22:33 11,226 5:20 1006 Ferdy Verboom 1987 821e 24:07 10,496 5:42 1007 Richard Lek 1968 847e 24:20 10,403 5:46 1010 Rens Brand 1987 919e 24:49 10,200 5:52 1009 Saron Brouwer 1995 1056e 25:56 9,761 6:08 1003 Rafke Franke 1989 1138e 26:34 9,528 6:17 1004 Lila Prommenschenkel 1991 1238e 27:33 9,188 6:31 1002 Annet Prommenschenkel 1982 1466e 31:34 8,019 7:28 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 23 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 89 HUMANITAS DMH 1 NIEUWEGEIN 4:09:06 325 Zef Lochs 2004 114e 18:43 13,525 4:26 330 Dick Kranenburg 1958 343e 20:48 12,170 4:55 324 Stefan Lochs 1974 476e 21:51 11,585 5:10 321 Marjolijn Meijman 1981 756e 23:47 10,644 5:38 328 Samantha Sluiter 1984 909e 24:45 10,228 5:51 327 Lieke Dillen 1981 1042e 25:49 9,805 6:07 323 Maike van Bovene 1981 1070e 26:04 9,711 6:10 322 Joukje Derksen 1982 1128e 26:25 9,583 6:15 329 Maike van Bovene 1981 1180e 26:56 9,399 6:23 326 Necla Sancar 1987 1509e 33:58 7,453 8:03 90 WILGAERDENLEEKERWEIDE2 WOGNUM 4:09:15 551 Ronald Hemprig 1974 431e 21:29 11,783 5:05 552 Iris van Bennekom 1962 702e 23:28 10,787 5:33 559 Iris van Bennekom 1962 764e 23:49 10,629 5:38 554 Selina Kager 1993 778e 23:54 10,592 5:39 553 Nelly An Bos 1971 935e 24:53 10,173 5:53 557 Shirley Potjes 1995 984e 25:15 10,025 5:59 560 Maaike Zweep 1972 1041e 25:49 9,805 6:07 556 Denise Kloet 1991 1135e 26:32 9,540 6:17 555 Marja de Maar 1960 1148e 26:39 9,499 6:18 558 Willeke Brugge 1967 1228e 27:27 9,222 6:30 91 VITEZ 1 WEITEVEEN 4:09:42 941 Karin Niers-Lubbers 1981 312e 20:38 12,268 4:53 947 Hindrik-Jan Dorgelo 1982 341e 20:48 12,170 4:55 950 Bouwe Speerstra 1963 448e 21:37 11,710 5:07 945 Hugo van het Ende 1988 487e 21:57 11,533 5:12 949 Bouwe Speerstra 1963 512e 22:06 11,454 5:14 946 Maurice Maatje 1991 1091e 26:10 9,674 6:12 943 Laura Kerkdijk 1988 1208e 27:13 9,301 6:27 948 Iris van der Heide 1987 1264e 27:56 9,062 6:37 944 J Kerkdijk 1986 1432e 30:37 8,268 7:15 942 Liesette Roosken 1983 1435e 30:40 8,255 7:16 92 TEAM 1 ZIB/FPA DE BOOG WARNSVELD 4:09:51 1235 Kirstin Zock 1988 344e 20:49 12,160 4:56 1232 Jeroen Wierdsma 1962 389e 21:10 11,959 5:01 1231 Naomi Gradussen 1986 396e 21:11 11,950 5:01 1238 Jeroen Wierdsma 517e 22:07 11,446 5:14 1239 Jeroen Nispel 1986 863e 24:29 10,339 5:48 1233 Marieke Jongejan 1986 949e 24:59 10,132 5:55 1237 Jan Willem van Heertum 1969 1023e 25:36 9,888 6:04 1236 Rianne Bosch 1991 1186e 27:01 9,370 6:24 1234 Dianne Schreurs 1982 1434e 30:39 8,259 7:15 1240 Marion Heijmer 1977 1472e 31:50 7,952 7:32 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 24 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 93 WIJRUNNERS ZOETERWOUDE 4:10:04 899 Nina Hegi 1993 412e 21:17 11,894 5:02 891 Simon Francken 1958 481e 21:53 11,568 5:11 892 Ayu Susanti 1980 485e 21:54 11,559 5:11 893 Angelique de Vogel 1991 717e 23:33 10,749 5:34 898 Astrid Verhagen 1969 755e 23:46 10,651 5:37 894 Wendy Osinga 1983 922e 24:49 10,200 5:52 897 Irene Ris 1973 1001e 25:23 9,973 6:00 900 Caroline Derkzen van Ange 1978 1298e 28:21 8,929 6:43 895 Gerrie Ploeger 1970 1330e 28:44 8,810 6:48 896 Joke Uitendaal 1951 1423e 30:24 8,327 7:12 94 ZUIDWESTER MIDDELHARNIS 4:10:23 1389 Sjoerd de Wit 1977 591e 22:38 11,184 5:21 1381 Sjoerd de Wit 1977 595e 22:40 11,168 5:22 1388 Wout van Damme 1963 625e 22:54 11,054 5:25 1386 Marien Benard 1976 805e 24:03 10,526 5:42 1387 Patricia Witvliet 1974 886e 24:36 10,290 5:49 1384 Wout van Damme 1963 1020e 25:35 9,895 6:03 1382 Ben de Neef 1977 1097e 26:12 9,662 6:12 1390 Ben de Neef 1977 1116e 26:20 9,613 6:14 1383 Marlies Baart 1969 1165e 26:48 9,446 6:21 1385 Natascha Blokpoel 1970 1320e 28:37 8,846 6:46 95 SHL EAST RUNNERS AMERSFOORT 4:10:23 500 Marigje Schaap 1984 444e 21:34 11,738 5:06 492 Fiona Tip 1978 599e 22:43 11,143 5:23 493 Luuk Helthuis 1988 655e 23:06 10,958 5:28 497 Richard Turenhout 1986 698e 23:26 10,803 5:33 498 Marc Schouten 1983 868e 24:30 10,332 5:48 491 Richard Turenhout 908e 24:45 10,228 5:51 494 Marc Schouten 1072e 26:05 9,705 6:10 499 Ans van Duivenboden 1979 1224e 27:24 9,239 6:29 495 Imke Lammers 1989 1230e 27:29 9,211 6:30 496 Ans van Duivenboden 1374e 29:21 8,625 6:57 96 FITMENT PLANGA'S 34 LOSSER 4:10:37 1167 Tom Laarveld 1982 18e 16:58 14,920 4:01 1161 Robert Ensink 1980 353e 20:55 12,102 4:57 1162 Leon homrighausen 402e 21:14 11,922 5:01 1165 Maurice van de Bos 1975 709e 23:29 10,780 5:33 1169 Joffrey Oude Nijhuis 1987 713e 23:32 10,757 5:34 1170 Ellen van Rijn 1972 953e 25:00 10,126 5:55 1166 Celine Scholten 1989 1029e 25:41 9,856 6:05 1163 Marian Pieneman 1976 1127e 26:25 9,583 6:15 1168 Lisa Bennink 1994 1372e 29:20 8,630 6:57 1164 Diede Rondeel 1995 1529e 38:03 6,653 9:01 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 25 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 97 PRISMAATJES 3 LAGE ZWALUWE 4:10:41 671 Carlo Commeren 1985 4e 16:14 15,594 3:50 679 Carlo Commeren 1985 58e 17:49 14,208 4:13 673 Pieter van Dorst 1990 319e 20:40 12,249 4:53 676 Sharon Supith 1987 767e 23:49 10,629 5:38 680 Thomas vd Heuvel 1988 902e 24:43 10,242 5:51 678 Heleen van Breugen 1990 956e 25:02 10,112 5:56 672 Jeffery van Meel 1997 1049e 25:52 9,786 6:07 674 Amrit Mohangoo 1982 1150e 26:39 9,499 6:18 677 Marieke Lamme 1977 1301e 28:23 8,919 6:43 675 Sharon Supith 1533e 41:30 6,100 9:50 98 VOORVELDSEHOF RUNNERS UTRECHT 4:11:17 251 Michiel van Schaffelaar 1977 77e 18:11 13,922 4:18 260 Michiel van Schaffelaar 1977 204e 19:39 12,882 4:39 258 Falina van der Meij 1986 846e 24:20 10,403 5:46 259 Emilin Lap 1973 963e 25:06 10,085 5:56 256 Bernard van Gisteren 1962 976e 25:12 10,045 5:58 257 Dorien Marissink 1975 1133e 26:31 9,546 6:17 252 Brigyt Witteman 1967 1136e 26:32 9,540 6:17 254 Miranda Hildebrand 1970 1221e 27:24 9,239 6:29 255 Ragonda van der Spek 1972 1227e 27:25 9,233 6:29 253 Monique Walinga 1970 1451e 30:57 8,179 7:20 99 MET MAN EN MACHT-ELLA EDE 4:11:50 520 Denise Bon 1995 565e 22:27 11,276 5:19 514 Patty Keuken 1986 653e 23:05 10,966 5:28 511 Paul Mennink 1966 668e 23:12 10,911 5:29 519 Annette van der Mark 1982 772e 23:51 10,614 5:39 515 Machiel Lahuis 1967 817e 24:07 10,496 5:42 512 Leonie van de Haar 1982 972e 25:11 10,052 5:58 518 Gerdine Nap 1991 1052e 25:53 9,780 6:08 516 Ilona Willemsen 1974 1092e 26:11 9,668 6:12 513 Charissa Eenkhoorn 1989 1219e 27:22 9,250 6:29 517 Lisanne Simon 1994 1427e 30:31 8,295 7:13 100 CRISISDIENST DOETINCHEM WARNSVELD 4:12:31 1277 Hannah Meijs 1990 129e 18:55 13,382 4:29 1280 Hannah Meijs 1990 175e 19:18 13,116 4:34 1278 Jochem Voskuil 460e 21:43 11,656 5:08 1273 Ferdinand Schutten 1960 601e 22:44 11,135 5:23 1271 Christianne Willemsen 1980 725e 23:38 10,711 5:36 1276 Anouk Hubers 1976 861e 24:29 10,339 5:48 1279 Christianne Willemsen 1980 880e 24:35 10,297 5:49 1274 Chris van Ommen 1963 1105e 26:17 9,631 6:13 1272 Marion Lanters 1984 1521e 35:06 7,212 8:19 1275 Jerzy Koopmans 1973 1523e 35:46 7,078 8:28 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 26 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 101 TEAM 2 ZOETERMEER 4:12:45 1851 Remi Wegman 1985 38e 17:27 14,507 4:08 1603 Maribel Cisterna 1973 171e 19:15 13,150 4:33 1602 Fred Rietverld 1955 701e 23:27 10,795 5:33 1605 Remi Wegman 1985 1013e 25:31 9,921 6:02 1601 Dennis Heemskerk 1977 1176e 26:55 9,405 6:22 1604 Miranda Kersbergen 1975 1190e 27:04 9,352 6:24 1606 Roy Schouten 1985 1249e 27:43 9,133 6:34 1608 Willy Klaasse 1958 1275e 28:00 9,041 6:38 1609 Maribel Cisterna 1973 1280e 28:03 9,025 6:38 1607 Christiaan de Kruyff 1975 1370e 29:20 8,630 6:57 102 CAREFLEX1 BREDA 4:13:05 1465 Sarah de Cocq 1989 445e 21:34 11,738 5:06 1470 Ancella van Nieuwland 1983 508e 22:06 11,454 5:14 1462 Ancella van Nieuwland 521e 22:08 11,437 5:14 1463 Marc Sturm 564e 22:26 11,284 5:19 1466 Suzan van den Sloot 645e 23:02 10,990 5:27 1469 Miranda van den Berk 1980 1031e 25:42 9,850 6:05 1464 Jan Ubels 1967 1094e 26:11 9,668 6:12 1461 Lisa Daniels 1991 1158e 26:43 9,475 6:19 1468 Marianne Jeurissen 1967 1443e 30:49 8,214 7:18 1467 Ilse Kluskens 1489e 32:24 7,813 7:40 103 WILGAERDENLEEKERWEIDE3 WOGNUM 4:14:08 1410 Jelle van Ditten 1980 397e 21:11 11,950 5:01 1401 Jelle van Ditten 1980 429e 21:28 11,792 5:05 1403 Siem Visser 1956 548e 22:19 11,343 5:17 1409 Linda van Renen 1978 793e 23:59 10,555 5:41 1404 Anouk Heertjes 1978 915e 24:48 10,207 5:52 1407 Kim Ooteman 1987 1204e 27:09 9,324 6:26 1406 Peggy Brandon 1975 1240e 27:34 9,183 6:32 1405 Helene Schilder 1971 1294e 28:15 8,961 6:41 1408 Chantal van der Feer 1973 1296e 28:17 8,950 6:42 1402 Mariska Stam 1984 1356e 29:08 8,689 6:54 104 TRAJECTUM 1 EEFDE 4:15:28 741 Gert Jan Vogelsang 1983 191e 19:30 12,982 4:37 742 Gert Jan Vogelsang 1983 313e 20:39 12,259 4:53 747 Tanja Brok 1970 651e 23:04 10,974 5:28 744 Arno Geerts 1977 680e 23:17 10,872 5:31 746 Romy Kranendijk 1999 898e 24:41 10,256 5:51 749 Susan Schurer 1985 1098e 26:14 9,650 6:13 750 Hans de Noord 1962 1100e 26:15 9,643 6:13 745 Maaike Vaartjes 1985 1428e 30:32 8,291 7:14 743 Wilma Gebben 1965 1430e 30:36 8,273 7:15 748 Solita Boon 1990 1436e 30:40 8,255 7:16 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 27 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 105 HALFWEG VIERHOUTEN 4:15:37 1516 Arthur van Enkhuijzen 1967 110e 18:39 13,573 4:25 1518 Startnummer 1518 151e 19:08 13,230 4:32 1513 Remco Beumer 1992 270e 20:14 12,511 4:47 1514 Wouter Gerritsma 1986 813e 24:06 10,504 5:42 1512 Francis van Essen 1987 1207e 27:11 9,312 6:26 1515 Tineke van der Vinne 1956 1279e 28:03 9,025 6:38 1511 Arthur van Enkhuijzen 1967 1340e 28:50 8,779 6:50 1519 Startnummer 1519 1393e 29:41 8,528 7:02 1520 Startnummer 1520 1403e 29:52 8,476 7:04 1517 Startnummer 1517 1405e 29:53 8,471 7:04 106 PHILADELPHIA EXPERTISECENTRUM 4:15:38 1823 Matt Koers 1986 391e 21:10 11,959 5:01 1828 Christel Wijnholds 730e 23:39 10,704 5:36 1822 Hannelore Broers 800e 24:02 10,533 5:41 1830 Janine Breukelman 1987 816e 24:07 10,496 5:42 1825 Karin Volkers 917e 24:48 10,207 5:52 1826 Cindy Hendriks 962e 25:05 10,092 5:56 1829 Marieke Groeneveld 1005e 25:25 9,960 6:01 1821 Maria Kruithof 1175e 26:55 9,405 6:22 1824 Annemiek Roos 1986 1414e 30:04 8,419 7:07 1827 Tjal van den Berg 1421e 30:23 8,332 7:12 107 SHL ADVISIUM ZUID AMERSFOORT 4:15:42 466 David de Bresser 1981 479e 21:52 11,577 5:10 462 Manon Rotink-Schreijer 1990 664e 23:10 10,927 5:29 468 Arieke van Dorst 1988 731e 23:40 10,696 5:36 470 Sanne Mertens 1990 747e 23:44 10,666 5:37 467 Fieke Wijnen 1965 871e 24:30 10,332 5:48 461 Evelien Schatorie 1988 1112e 26:19 9,619 6:14 464 Daniella Jacobs-Betz 1979 1202e 27:09 9,324 6:26 465 Roderick Stol 1989 1261e 27:52 9,084 6:36 469 Laura Casado 1982 1315e 28:34 8,861 6:46 463 Rutger Koops 1986 1344e 28:52 8,769 6:50 108 PHILADELPHIA W&B AMERSFOORT 4:15:43 955 Rob Cornelissen 1960 609e 22:47 11,111 5:24 952 Anita Schemmekes 1973 744e 23:43 10,674 5:37 959 Jeroen Fiechter 1965 775e 23:53 10,599 5:39 960 Liesbeth Zeelenberg 1966 850e 24:21 10,396 5:46 951 Harmen Mook 1985 856e 24:27 10,353 5:47 957 Simeon van Stapele 1971 884e 24:36 10,290 5:49 954 Fija Rienstra 1966 973e 25:11 10,052 5:58 956 Betsy Rettenwander 1957 1064e 26:03 9,717 6:10 953 Jeroen Zomerplaag 1965 1349e 29:02 8,719 6:52 958 Natasja Ballast 1974 1468e 31:40 7,994 7:30 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 28 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 109 DE VERBINDERS ARNHEM 4:16:10 646 Dietmar Pfenning 1962 563e 22:26 11,284 5:19 649 Chantal Holkamp 1995 689e 23:22 10,833 5:32 642 Saskia Grootveld 1968 727e 23:38 10,711 5:36 647 Atie Eijkelkamp 1956 820e 24:07 10,496 5:42 650 Mariska Stoffelen 1974 833e 24:14 10,446 5:44 643 Brenda Vos 1995 947e 24:58 10,139 5:55 644 Wendy Jansen 1983 1079e 26:06 9,699 6:11 645 Karin Peters 1972 1080e 26:06 9,699 6:11 641 Melanie Bijle 1973 1206e 27:11 9,312 6:26 648 Francoise de Groot 1966 1510e 34:02 7,438 8:04 110 AZORA 2 TERBORG 4:16:40 1508 Agnes Ziel 1986 332e 20:44 12,209 4:54 1502 Jolanda Joosten 1964 679e 23:16 10,880 5:30 1507 Mieke Eenink 1969 826e 24:11 10,468 5:43 1501 Ans Huiijnk 1960 906e 24:44 10,235 5:51 1509 Gerry Prigge 1958 1011e 25:27 9,947 6:01 1505 Henny Rijnshoeven 1952 1048e 25:51 9,793 6:07 1510 Ria Breukelaar 1963 1078e 26:06 9,699 6:11 1506 Susan Heinst 1985 1178e 26:56 9,399 6:23 1504 Andrea Toonen 1970 1316e 28:35 8,856 6:46 1503 Jenneke van Mastrigt 1964 1445e 30:50 8,210 7:18 111 ALLEDAAGSGELUKDRIESTROOM ELST 4:17:05 82 Radboud Bos 1972 278e 20:19 12,460 4:48 87 Tinne de Winter 1985 290e 20:25 12,399 4:50 90 Jolanda Vrolijk 1978 951e 24:59 10,132 5:55 88 Chris Vrancken 1982 981e 25:14 10,032 5:58 84 Wouter Knoop 1987 990e 25:19 9,999 6:00 83 Irene Reitsma 1958 1140e 26:35 9,523 6:18 85 Fenke Egging 1975 1209e 27:13 9,301 6:27 81 Wim Muilenburg 1956 1310e 28:25 8,908 6:44 89 Debbie Neyman 1972 1332e 28:46 8,800 6:49 86 Thierry van den Heuvel 1972 1401e 29:50 8,485 7:04 112 SPRANK 2 ZWOLLE 4:17:09 1341 Peter Smit 1995 65e 17:58 14,089 4:15 1342 Derk Anne Zomer 1993 242e 19:59 12,668 4:44 1350 Matthijs van der Meulen 1976 285e 20:23 12,419 4:49 1343 Martin van der Cozijne 1999 461e 21:44 11,648 5:09 1344 Rosanne Morsink 1992 1018e 25:35 9,895 6:03 1345 Martine de Jong 1992 1312e 28:29 8,887 6:45 1349 Marjan van den Akker 1981 1314e 28:30 8,882 6:45 1346 Mirthe Kelder 1993 1419e 30:16 8,364 7:10 1348 Esmee Hopman 1993 1453e 31:00 8,166 7:20 1347 Miranda van der Weide 1990 1504e 33:15 7,613 7:52 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 29 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 113 FUNDIS MIX GOUDA 4:18:38 1565 Eric van der Linde 1978 483e 21:53 11,568 5:11 1566 Simone Markus 1980 580e 22:32 11,234 5:20 1564 Anne-Claire Joon 1962 692e 23:22 10,833 5:32 1563 Inez Cohen 1962 888e 24:38 10,276 5:50 1567 Monique Vlierboom 1971 927e 24:50 10,194 5:53 1569 Lenny Althof 1973 971e 25:11 10,052 5:58 1561 Marjan Schrover 1975 1019e 25:35 9,895 6:03 1562 Renee Slotboom 1988 1368e 29:18 8,640 6:56 1568 Patricia Lucas 1974 1433e 30:38 8,264 7:15 1570 Cees Ramp 1954 1437e 30:41 8,250 7:16 114 VREDENOORD HUIS TER HEIDE 4:18:47 159 Quirine vd Salm 1949 159e 19:11 13,196 4:32 154 Theo van Viersen 1960 398e 21:11 11,950 5:01 151 Aad Overdevest 1959 719e 23:35 10,734 5:35 155 Shoja Hamidi 1986 876e 24:31 10,325 5:48 152 Gijs Holterman 1971 1033e 25:44 9,837 6:05 158 Nora de Ruiter 1961 1058e 25:58 9,749 6:09 160 Heleen Jansen 1955 1104e 26:17 9,631 6:13 156 Yasha Kazemi 1988 1303e 28:23 8,919 6:43 153 Anneke van Viersen 1959 1394e 29:41 8,528 7:02 157 Winanda Hordijk 1968 1514e 34:16 7,387 8:07 115 DE HARDLOPERS ARNHEM 4:19:20 454 Kees Kooman 1978 261e 20:10 12,552 4:46 456 Marjan Kamp 1989 525e 22:09 11,428 5:15 453 Dennis Neijenhuis 1978 708e 23:29 10,780 5:33 457 Ronald van Kootwijk 1969 936e 24:54 10,166 5:54 455 Nina Faber 1991 1065e 26:03 9,717 6:10 458 Jenneke de Wit 1969 1066e 26:03 9,717 6:10 459 Naomi Derksen 1981 1169e 26:50 9,434 6:21 452 Astrid Eikelboom 1965 1196e 27:06 9,341 6:25 451 Sharmila Rosiek 1972 1426e 30:30 8,300 7:13 460 Maria Thiel 1960 1482e 32:06 7,886 7:36 116 SOVAK TERHEIJDEN 4:19:27 592 Natalie Hansort 1979 288e 20:24 12,409 4:50 597 Natalie Hansort 1979 411e 21:17 11,894 5:02 596 Natalie Hansort 2016 443e 21:34 11,738 5:06 593 Jeroen Rempt 1976 648e 23:03 10,982 5:27 600 Ira Prachkovskiy 1977 1118e 26:21 9,607 6:14 591 Corné Luijten 1963 1156e 26:43 9,475 6:19 594 Inge Paymans-Beaujean 1986 1164e 26:48 9,446 6:21 595 Inge Paymans-Beaujean 1986 1195e 27:06 9,341 6:25 599 Sammy van Gool 1967 1487e 32:24 7,813 7:40 598 Hannie Schuuring 1967 1508e 33:47 7,493 8:00 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 30 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 117 ACCOLADE ZORG 2 BOSCH EN DUIN 4:19:42 783 Gisanne Noorman 1991 302e 20:35 12,298 4:52 781 Gisanne Noorman 1991 320e 20:41 12,239 4:54 784 Ineke van Muiswinkel 1971 446e 21:35 11,728 5:06 790 Ineke van Muiswinkel 458e 21:43 11,656 5:08 787 Ineke van Muiswinkel 470e 21:50 11,594 5:10 782 Judith Nugteren 1984 882e 24:35 10,297 5:49 785 Myrthe Bossenbroek 1998 1362e 29:15 8,654 6:55 786 Elina Boorsma 2000 1454e 31:02 8,157 7:21 789 Matthea Wolters 1978 1495e 32:38 7,757 7:44 788 Wilona van de Bruinhorst 1994 1525e 35:48 7,071 8:29 118 YOUFIT ZEIST 4:20:17 141 Henri Gritter 1960 533e 22:14 11,386 5:16 143 Nienke Meeder 1969 788e 23:57 10,570 5:40 147 Henk Wesselink 1968 832e 24:14 10,446 5:44 144 Heleen van Elk 1963 923e 24:49 10,200 5:52 148 Laura van Oorde 1964 960e 25:05 10,092 5:56 149 Jolanda Hoogebeen 1964 1166e 26:49 9,440 6:21 146 Christel Bröring 1983 1214e 27:17 9,278 6:28 142 Yvonne Kok 1977 1243e 27:39 9,155 6:33 145 Hans Visser 1960 1302e 28:23 8,919 6:43 150 Henri Gritter 1960 1399e 29:50 8,485 7:04 119 RAPPE RINNERS DRACHTEN 4:20:31 1726 Nelly Mulder 1966 771e 23:51 10,614 5:39 1721 Lenie Wilms 1967 815e 24:07 10,496 5:42 1730 Lenie Wilms 1967 827e 24:11 10,468 5:43 1727 Edo Dijkstra 1990 937e 24:55 10,159 5:54 1725 Petra Travaille 1967 941e 24:56 10,153 5:54 1728 Ina Keverkamp 1965 1151e 26:40 9,493 6:19 1723 Neeltje Boomsma 1963 1153e 26:41 9,487 6:19 1722 Trees Rankenberg 1216e 27:19 9,267 6:28 1729 Ina Keverkamp 1277e 28:02 9,030 6:38 1724 Jannie Eppinga 1964 1398e 29:49 8,490 7:04 120 VERDIHUIS1 OSS 4:20:33 828 Charlotte van de Sanden 1985 138e 19:00 13,323 4:30 829 Niels van der Harst 1977 144e 19:03 13,288 4:30 824 Ingrid van de Berkmortel 1963 244e 20:01 12,646 4:44 825 Marjolein Buijs 1988 1084e 26:08 9,686 6:11 830 Floor Pepping 1986 1103e 26:16 9,637 6:13 826 Angelique Janssen 1968 1269e 27:58 9,051 6:37 823 Keyanna Thomassen 1996 1413e 30:02 8,429 7:07 827 Henny Heijmans 1955 1415e 30:05 8,415 7:07 822 Nienke Knoop 1981 1444e 30:50 8,210 7:18 821 Mieke van Gevel 1988 1457e 31:10 8,122 7:23 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 31 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 121 SOCIALE WIJKTEAM ALMELO 4:21:12 1440 Hermien ter Borg 1978 562e 22:25 11,292 5:18 1431 Fenneke Beeking 1988 614e 22:50 11,086 5:24 1436 Pieter Eleveld 1965 940e 24:55 10,159 5:54 1435 Hermien ter Borg 957e 25:02 10,112 5:56 1438 Pieter Eleveld 1991 958e 25:03 10,105 5:56 1433 Roxanne Icin 1989 1085e 26:08 9,686 6:11 1434 Sacha Cremer 1988 1142e 26:37 9,511 6:18 1432 Marloes Tibben 1984 1191e 27:04 9,352 6:24 1439 Marleen Zandstra 1981 1288e 28:11 8,982 6:40 1437 Mike Medina 1962 1501e 32:57 7,683 7:48 122 ATTENT 4 DE STEEG 4:21:14 1766 Alicia Verlinden 1993 128e 18:54 13,394 4:28 1768 Christine Peters 1962 324e 20:42 12,229 4:54 1763 Sanne van Haeften 1990 843e 24:18 10,417 5:45 1769 Mandy Brandts 1976 1051e 25:53 9,780 6:08 1764 Karin Groeneveld 1982 1061e 26:01 9,730 6:09 1767 Marja Uijtenhoven 1952 1168e 26:49 9,440 6:21 1770 Mandy Brandts 1976 1253e 27:48 9,106 6:35 1762 Jolanda Wennekes 1962 1352e 29:04 8,709 6:53 1761 Lia Sandbrink 1960 1410e 29:59 8,443 7:06 1765 Rianne Brinkhof 1980 1469e 31:46 7,969 7:31 123 LOOPT OP ROLLETJES! ARNHEM 4:21:40 835 Joost ter Velde 1978 157e 19:10 13,207 4:32 834 Rob Schers 1975 246e 20:02 12,636 4:44 832 Ger Oostrum 1953 498e 22:00 11,506 5:12 831 Rene Struijk 1966 627e 22:54 11,054 5:25 833 Stijn Wopereis 1989 837e 24:17 10,424 5:45 837 Anke Heijnis 1986 1333e 28:46 8,800 6:49 838 Annemieke Buiting 1956 1361e 29:14 8,659 6:55 836 Lotte Smeijers 1993 1418e 30:15 8,368 7:10 840 Karin Stempher 1975 1441e 30:45 8,232 7:17 839 Mara Roelofs 1985 1515e 34:17 7,384 8:07 124 WELTHUIS GOUDA 4:23:09 1380 Patrick Blankensteijn 1974 405e 21:14 11,922 5:01 1375 Robert Boogaard 1984 530e 22:12 11,403 5:15 1377 Paula Bakker 1979 890e 24:39 10,269 5:50 1374 Arnold van Atten 1966 934e 24:52 10,180 5:53 1373 Danielle Blom 1978 996e 25:21 9,986 6:00 1379 Wendy Verhoef 1988 1027e 25:40 9,863 6:05 1376 Hans Bakker 1969 1069e 26:04 9,711 6:10 1378 Marian van Buren 1982 1267e 27:58 9,051 6:37 1372 Selma Zelihic 1982 1328e 28:42 8,820 6:48 1371 Anja Klingeman 1962 1528e 36:27 6,945 8:38 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 32 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 125 DE LANGE WEI HARDINXVELD - GIESSENDAM 4:23:34 715 Agnes Klaren 1975 420e 21:23 11,838 5:04 718 Julia van der AA 1995 426e 21:27 11,801 5:05 712 Kees Westerhout 1953 952e 25:00 10,126 5:55 720 Kees Westerhout 1953 964e 25:06 10,085 5:56 717 Melanie van Hoorne 1995 1016e 25:34 9,901 6:03 711 Jobke de Ruijter 1991 1147e 26:39 9,499 6:18 716 Egbert Meier 1953 1173e 26:52 9,422 6:22 714 Tine Vogel 1964 1345e 28:53 8,764 6:50 713 Eline Timmermans 1995 1446e 30:50 8,210 7:18 719 Mariette Donker 1995 1473e 31:50 7,952 7:32 126 VERDIHUIS1 OSS 4:23:46 1067 Mark Kaasenbrood 1985 593e 22:39 11,176 5:22 1068 Hanny van Tilborg 1984 704e 23:28 10,787 5:33 1066 Sophie van Erp 1992 733e 23:40 10,696 5:36 1062 Ton Ruijgrok 1956 791e 23:58 10,562 5:40 1061 Patrick van de Sangen 1974 916e 24:48 10,207 5:52 1070 John de Vries 1964 1161e 26:46 9,457 6:20 1064 Marjolein Bastens 1984 1244e 27:40 9,150 6:33 1065 Marloes Mus 1984 1331e 28:45 8,805 6:48 1069 Hanneke van Brockhorst 1986 1373e 29:21 8,625 6:57 1063 Dana Buitenhuis 1956 1497e 32:41 7,745 7:44 127 DE LANGE WEI HARDINXVELD - GIESSENDAM 4:23:56 695 Nanda Schermers 1975 640e 23:00 11,006 5:27 693 Iefke Bouman 1995 875e 24:31 10,325 5:48 692 Jolanda den Haan 1969 942e 24:56 10,153 5:54 700 Jolanda den Haan 1969 979e 25:14 10,032 5:58 696 Thessa van den Heuvel 1993 1014e 25:32 9,914 6:03 698 Bernadette van de Berg 1992 1141e 26:36 9,517 6:18 691 Iris van Hoornaar 1993 1203e 27:09 9,324 6:26 697 Rochel de Mik 1994 1229e 27:27 9,222 6:30 699 Erik de Bruin 1978 1326e 28:40 8,830 6:47 694 Lisette Dijkgraaf 1993 1447e 30:51 8,206 7:18 128 AMARIS 1 LAREN 4:24:51 421 René Hup 1961 477e 21:51 11,585 5:10 428 Hans Homans 1961 480e 21:52 11,577 5:10 430 Dieke Snoeck 1986 999e 25:22 9,979 6:00 423 Jaap Dijkens 1960 1054e 25:55 9,767 6:08 429 Rianne Dijkdrenth 1984 1114e 26:19 9,619 6:14 422 Bastienne Walpot 1965 1115e 26:19 9,619 6:14 424 Judy van Haaren 1969 1192e 27:05 9,347 6:25 426 Wendy van Vliet 1991 1283e 28:05 9,014 6:39 427 Brenda van Ramele 1990 1358e 29:11 8,674 6:55 425 Marieke Keijzer 1989 1499e 32:52 7,702 7:47 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 33 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 129 INNOFORTE 2 VELP 4:26:36 237 Ewout Koekoek 387e 21:09 11,969 5:00 233 Merel Feenstra 1975 542e 22:16 11,369 5:16 236 Merel Feenstra 582e 22:33 11,226 5:20 234 Hanneke Bosch 611e 22:48 11,103 5:24 240 Elsemiek Brok 1993 740e 23:42 10,681 5:37 231 Angeliek Arts 1962 879e 24:34 10,304 5:49 238 Aleida van Malkenhorst 1961 1211e 27:16 9,284 6:27 235 Lenie Willems 1964 1256e 27:51 9,089 6:36 239 Joanna Visser 1989 1456e 31:04 8,148 7:21 232 Gleddes Bussink 1977 1535e 43:23 5,835 10:16 130 DE TORENTOPPERS ARNHEM 4:26:41 1442 Ramon Wassenberg 1993 378e 21:06 11,997 5:00 1450 Len Lammers 1986 380e 21:06 11,997 5:00 1443 Maxime Bisschop 1992 1093e 26:11 9,668 6:12 1441 Lotte Jacobs 1993 1110e 26:18 9,625 6:14 1447 Cécile Malingré 1969 1231e 27:29 9,211 6:30 1446 Maxime Bisschops 1307e 28:25 8,908 6:44 1445 Len Lamers 1309e 28:25 8,908 6:44 1449 Veerle Lamers 1988 1338e 28:49 8,784 6:49 1448 Lotte Jacobs 1377e 29:22 8,620 6:57 1444 Veerle Lamers 1383e 29:30 8,581 6:59 131 WILGAERDENLEEKERWEIDE4 WOGNUM 4:27:54 1430 Norma Stapel 1974 371e 21:02 12,035 4:59 1422 Karin Schouten 1973 928e 24:50 10,194 5:53 1421 Maaike Zweep 1972 1034e 25:45 9,831 6:06 1428 Karin Schouten 1973 1060e 26:01 9,730 6:09 1426 Christa Boekel 1952 1082e 26:07 9,693 6:11 1427 Karin van Stralen 1991 1111e 26:18 9,625 6:14 1424 Sineke Zutt 1985 1193e 27:06 9,341 6:25 1423 Jolanda Steltenpool 1983 1369e 29:18 8,640 6:56 1429 Lotte Schenk 1985 1397e 29:48 8,495 7:03 1425 Diana Batteljee 1977 1467e 31:39 7,998 7:30 132 ZNWV TEAM 2 HARDERWIJK 4:28:23 1053 Marriet Knol 1998 205e 19:40 12,872 4:39 1052 Benjamin Lodewijkx 1985 386e 21:09 11,969 5:00 1058 Benjamin Lodewijkx 1985 453e 21:41 11,674 5:08 1060 Sandra Sakkers 1992 613e 22:50 11,086 5:24 1054 Linda van Enk 1973 1059e 25:59 9,742 6:09 1051 Sandra Sakkers 1992 1146e 26:38 9,505 6:18 1059 Hessel Lodder 1966 1226e 27:25 9,233 6:29 1056 Wendy Muijnen 1992 1416e 30:10 8,391 7:09 1055 Priscilla Hegeman 1991 1512e 34:07 7,420 8:05 1057 Manon Wind 1996 1531e 38:44 6,535 9:10 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 34 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 133 TRAJECTUM 3 EEFDE 4:29:05 767 Albert Broekhuis 1970 224e 19:49 12,774 4:41 762 Corrie Vlasma-Haas 1975 269e 20:14 12,511 4:47 770 Roland Net 1982 280e 20:20 12,450 4:49 765 Charles Jansen 1967 626e 22:54 11,054 5:25 763 Charles Jansen 751e 23:45 10,659 5:37 769 Bert de Lange 862e 24:29 10,339 5:48 766 Bert de Lange 1959 870e 24:30 10,332 5:48 764 Anouk Nieuwenhuis 1988 944e 24:57 10,146 5:54 761 Corrie Vlasma-Haas 1975 1386e 29:35 8,557 7:00 768 Bernold Ballast 1967 1536e 58:32 4,325 13:52 134 WZH RUN LIKE THE WIND DEN HAAG 4:29:16 978 Eveline Flipsen 1986 449e 21:38 11,701 5:07 979 Pieter van Winkelen 1983 527e 22:11 11,411 5:15 975 Ester van der Wel 1996 803e 24:02 10,533 5:41 980 Peter Neijenhuizen 1958 965e 25:07 10,079 5:57 977 Graciela Espoza 1996 1152e 26:41 9,487 6:19 974 Gloria Moreno Ruiz 1959 1266e 27:57 9,057 6:37 972 Rachel van Pelt 1983 1286e 28:06 9,009 6:39 971 Judith Zijp 1980 1409e 29:58 8,447 7:06 976 Shafiek Haribhajan 1961 1455e 31:03 8,153 7:21 973 Ashna Jhamai 1981 1493e 32:33 7,777 7:42 135 PLURYN 2 NIJMEGEN 4:29:24 182 Tim Beeking 1981 379e 21:06 11,997 5:00 188 Niels Huisman 1986 413e 21:18 11,885 5:02 183 Marco Veldhausz 1973 662e 23:09 10,935 5:29 187 Simon Goldebeld 1989 835e 24:16 10,432 5:45 184 Tacettin Coskun 1981 844e 24:18 10,417 5:45 181 Jantina Gosselink 1993 1188e 27:02 9,364 6:24 189 Paulien Jansen 1993 1337e 28:49 8,784 6:49 190 Denise van Dam 1997 1463e 31:27 8,049 7:27 186 Willemijn ter Mors 1987 1486e 32:14 7,853 7:38 185 Bo Elklabi 1983 1522e 35:45 7,081 8:28 136 TEAM 5 ZOETERMEER 4:32:06 1637 Laura van der Wal 1997 536e 22:14 11,386 5:16 1634 Ben Romeijn 1967 646e 23:03 10,982 5:27 1635 Jon Pagee 1986 724e 23:38 10,711 5:36 1640 Joke de Koning 1963 839e 24:17 10,424 5:45 1631 Joke de Koning 1963 1289e 28:12 8,977 6:41 1633 Jacqueline Kleiwegt 1985 1311e 28:28 8,893 6:44 1636 Yvette Bartels 1999 1341e 28:51 8,774 6:50 1639 Karen Lange 1970 1440e 30:45 8,232 7:17 1638 Karoline Nieuwenhuijs 1961 1448e 30:51 8,206 7:18 1632 Helma van Egmond 1960 1470e 31:47 7,965 7:32 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 35 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 137 ZORG VAN DE ZAAK 1 UTRECHT 4:33:44 387 Harm van der Span 1958 650e 23:04 10,974 5:28 389 Iris Waldram 1975 739e 23:42 10,681 5:37 382 Hester de Beijer 1971 1010e 25:27 9,947 6:01 385 Marijke Veenstra 1982 1129e 26:26 9,577 6:15 390 Erika Huijgen 1975 1179e 26:56 9,399 6:23 383 Carole Lasham 1963 1255e 27:50 9,095 6:35 381 Barbara Grift 1967 1300e 28:21 8,929 6:43 384 Margreet Vos 1964 1343e 28:51 8,774 6:50 388 Angelique Titulaer 1975 1438e 30:42 8,246 7:16 386 Annelies Haandrikman 1979 1490e 32:25 7,809 7:41 138 HUMANITAS DMH 3 NIEUWEGEIN 4:34:26 991 Remko Breukers 1965 550e 22:19 11,343 5:17 999 Dorien Smallenbroek 1980 578e 22:32 11,234 5:20 995 Ger Huiting 1976 687e 23:20 10,849 5:31 996 Yvonne Gelderblom 1970 1000e 25:22 9,979 6:00 992 Marieke Schnoing 1975 1045e 25:50 9,799 6:07 993 Jack Stiphout 1963 1062e 26:01 9,730 6:09 998 Irma Lieftink 1985 1170e 26:51 9,428 6:21 994 Jantje de Jong 1970 1342e 28:51 8,774 6:50 1000 Kristel Mulder 1978 1519e 34:39 7,306 8:12 997 Ilse Slot 1986 1530e 38:41 6,544 9:10 139 BOSSCHE BOLLEN DEN BOSCH 4:34:59 804 Lonneke ten Dam 1983 697e 23:26 10,803 5:33 803 Marijke Mulder 1985 773e 23:52 10,606 5:39 809 Anka Kuzniar 1985 929e 24:51 10,187 5:53 807 Rosa Neve 1985 1012e 25:31 9,921 6:02 810 Daniela Grob 1983 1119e 26:22 9,601 6:14 805 Jetta Lodder 1976 1284e 28:06 9,009 6:39 802 Ellen Tijs 1985 1364e 29:16 8,649 6:56 806 Kim Maatman 1984 1375e 29:22 8,620 6:57 801 Milou Bos 1994 1479e 32:04 7,894 7:36 808 Joyce de Bont 1981 1485e 32:09 7,874 7:37 140 PRISMAATJES LAGE ZWALUWE 4:35:23 656 Maartje van der Pijl 1992 729e 23:39 10,704 5:36 660 Maartje van der Pijl 1992 801e 24:02 10,533 5:41 659 Lian Roelen 1962 841e 24:17 10,424 5:45 658 Inge Schalken 1981 1090e 26:10 9,674 6:12 657 Inge Schalken 1981 1113e 26:19 9,619 6:14 652 Susan de Wijs 1974 1258e 27:51 9,089 6:36 653 Susanne Donkers 1983 1322e 28:38 8,841 6:47 654 Femmke Sprokkereef 1991 1351e 29:03 8,714 6:53 655 Ellen Maas 1987 1385e 29:35 8,557 7:00 651 Judith Jilesen 1977 1526e 35:49 7,068 8:29 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 36 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 141 BCM RUNNERS STADSKANAAL 4:36:27 1111 Niels Blokzijl 1990 372e 21:03 12,026 4:59 1112 Chantal Woldering 1993 633e 22:56 11,038 5:26 1114 Meriam Wallinga 1973 812e 24:05 10,511 5:42 1115 Amanda vd Werf 1979 1036e 25:46 9,824 6:06 1119 Jeanet Strockmeijer 1965 1317e 28:35 8,856 6:46 1113 Nadine Baas 1984 1324e 28:39 8,836 6:47 1120 Niels Blokzijl 1990 1378e 29:24 8,610 6:58 1118 Marieke Dost 1996 1379e 29:24 8,610 6:58 1116 Wilma Veldhuis 1966 1471e 31:48 7,960 7:32 1117 Hilda Boels 1974 1520e 34:47 7,278 8:14 142 TEAM 6 ZOETERMEER 4:38:40 1649 Nada van Eekelen 1999 781e 23:55 10,584 5:40 1644 Nada van Eekelen 1999 932e 24:51 10,187 5:53 1647 Jolanda Huiberts 1971 1009e 25:27 9,947 6:01 1642 Karin de Back 1962 1213e 27:17 9,278 6:28 1641 Ineke van Beek 1979 1245e 27:41 9,144 6:33 1645 Karin Huiberts 1971 1271e 27:58 9,051 6:37 1648 Karin de Back 1962 1381e 29:25 8,605 6:58 1643 Tamara van Hagen 1987 1391e 29:39 8,538 7:01 1650 Karin Huiberts 1971 1429e 30:34 8,282 7:14 1646 Gerrie Tijks 1999 1475e 31:53 7,940 7:33 143 DE TRANS TEAM 2 ROLDE 4:39:42 77 Simone Wolken 1976 588e 22:36 11,201 5:21 74 Inge Stegen 1971 1050e 25:53 9,780 6:08 78 Romy Kruimink 1969 1053e 25:54 9,774 6:08 79 Naomi van Loon 2000 1126e 26:24 9,589 6:15 75 Linda Prins 1976 1184e 27:00 9,376 6:23 76 Bianca van den Hof 1969 1259e 27:52 9,084 6:36 80 Sonja Rocks 1962 1306e 28:24 8,913 6:43 72 Meike Stiekel 1990 1335e 28:47 8,795 6:49 73 Karlijn Dijkgraaf 1984 1488e 32:24 7,813 7:40 71 Karin de Wolde 1986 1517e 34:28 7,344 8:10 144 PRISMAATJES 2 LAGE ZWALUWE 4:47:24 664 Jacqueline van Hulten 1975 1028e 25:40 9,863 6:05 667 Angela buijze 1088e 26:10 9,674 6:12 669 Jacqueline van Hulten 1089e 26:10 9,674 6:12 661 Lilly Goosens 1988 1246e 27:42 9,139 6:33 670 Jeffrey van Meel 1281e 28:04 9,019 6:39 663 Angela Buijze-Gelens 1966 1319e 28:35 8,856 6:46 662 Maaike van den Bosch 1974 1346e 28:55 8,754 6:51 668 Bianca Quint 1989 1460e 31:22 8,070 7:26 666 Corry Wijnans 1967 1480e 32:04 7,894 7:36 665 Janneke Brenders 1982 1498e 32:42 7,741 7:45 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 37 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 145 SHL THE FASTGOODRUNNERS AMERSFOORT 7:23:07 1021 Nico van der Beek 1985 107e 18:38 13,585 4:24 1023 Daniel de Kruijf 1974 220e 19:47 12,796 4:41 1027 Daan Stortelder 1989 310e 20:38 12,268 4:53 1025 Kees-Jan Oudshoorn 1977 335e 20:45 12,200 4:55 1022 Mohamed el Bouk 1977 419e 21:23 11,838 5:04 1026 Nienke van den Berg 1978 818e 24:07 10,496 5:42 1028 Percy Gijsbertha 1988 1171e 26:51 9,428 6:21 1029 Barbara Groenewoud 1983 1287e 28:10 8,987 6:40 1024 Rosalinda Ederveen-Visser 1986 1461e 31:24 8,062 7:26 1030 Daniel de Kruijf 1974 1537e 3:51:24 1,094 54:50 PHILADELPHIA 1 AMERSFOORT DNF 1852 Marko van Hoogdalem 27e (17:11) 14,732 4:04 1804 Stef Gerbrandy 143e (19:02) 13,300 4:30 1809 Henk Stoel 158e (19:11) 13,196 4:32 1806 Kelly van der Steege 436e (21:30) 11,774 5:05 1803 Erik van Essen 652e (23:05) 10,966 5:28 1801 Allexandra Moes 975e (25:12) 10,045 5:58 1802 Jennie Nijman 1021e (25:36) 9,888 6:04 1805 Jan Nieboer 1120e (26:22) 9,601 6:14 1807 Ingrid Niks 1139e (26:34) 9,528 6:17 MIDDIN 2 RIJSWIJK DNF 615 Hugo Smits 1961 119e (18:46) 13,489 4:26 611 Martin van der Groep 1978 263e (20:13) 12,521 4:47 612 Johan van den Burg 1964 316e (20:39) 12,259 4:53 619 Bianca Mensing 1986 404e (21:14) 11,922 5:01 618 Barbara Stolker 1992 789e (23:58) 10,562 5:40 617 Johan Knoot 1961 873e (24:31) 10,325 5:48 614 Reinder Wijmenga 1958 877e (24:32) 10,318 5:48 616 Hellen Peters 1978 987e (25:16) 10,019 5:59 613 Lotte Coenen 1992 1222e (27:24) 9,239 6:29 RAPHAËLSTICHTING SCHOORL DNF 561 Remco Bakker 1973 53e (17:45) 14,261 4:12 568 Marlies Boesten 1958 203e (19:39) 12,882 4:39 569 Jeanette Pronk 1971 300e (20:32) 12,328 4:52 564 Dave Tijssens 1975 457e (21:42) 11,665 5:08 562 Hester Buijs 1963 618e (22:52) 11,070 5:25 566 Vincent Wagenaar 1972 753e (23:45) 10,659 5:37 567 Margot Arends 1969 1068e (26:04) 9,711 6:10 563 Marlies Verkerk 1965 1321e (28:38) 8,841 6:47 565 Danielle Sikking 1973 1359e (29:12) 8,669 6:55 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 38 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- ATTENT 2 DE STEEG DNF 1709 Harduine Velmans 1975 177e (19:19) 13,105 4:34 1708 Ines Blitz 1978 639e (23:00) 11,006 5:27 1710 Annemarieke Sijtsema 1981 681e (23:17) 10,872 5:31 1704 Jose Kip 1962 693e (23:24) 10,818 5:32 1702 Laura van Megen 1995 760e (23:48) 10,636 5:38 1705 Inez Wissink 1974 1102e (26:16) 9,637 6:13 1707 Trudy van Zadelhoff 1975 1268e (27:58) 9,051 6:37 1703 Sabine Fenneman 1977 1305e (28:24) 8,913 6:43 1701 Karin Donderwinkel 1967 1425e (30:29) 8,304 7:13 DOMUS NIJMEGEN NIJMEGEN DNF 391 David Dondorp 1986 281e (20:20) 12,450 4:49 399 Jaap Wester 1959 368e (21:02) 12,035 4:59 396 Lars Rouw 1996 451e (21:39) 11,692 5:07 398 David Dondorp 1986 467e (21:48) 11,612 5:10 395 Michael van den Ameele 1980 538e (22:15) 11,377 5:16 397 Biem Riteco 1999 658e (23:07) 10,951 5:28 394 Michael van den Ameele 1980 749e (23:45) 10,659 5:37 393 Jaap Wester 1959 1411e (30:00) 8,438 7:06 392 Corine den Engelse 1977 1465e (31:33) 8,023 7:28 TEAM 2 ZIB/FPA DE BOOG WARNSVELD DNF 1242 Oktay Cavuslar 1975 325e (20:42) 12,229 4:54 1241 Jeffrey Spit 1992 539e (22:16) 11,369 5:16 1245 Kok Wai Tang 1982 1354e (29:06) 8,699 6:53 1246 Nancy Bruins 1987 1357e (29:09) 8,684 6:54 1250 Jolanda Kamperman 1979 1494e (32:35) 7,769 7:43 1244 Marion Podt 1973 1500e (32:53) 7,698 7:47 1248 Sanne Rothengatter 1995 1505e (33:27) 7,568 7:55 1249 Sharon van Alst 1992 1506e (33:27) 7,568 7:55 1247 Charlotte Felius 1986 1513e (34:12) 7,402 8:06 TEAM 8 ZOETERMEER DNF 1666 Lisa van den Haak 1994 161e (19:11) 13,196 4:32 1662 Marije vd Schilden 1980 274e (20:18) 12,470 4:48 1667 Kim Sanders 1980 350e (20:52) 12,131 4:56 1661 Idske Meijer 1977 623e (22:53) 11,062 5:25 1670 Kim Sanders 1980 657e (23:07) 10,951 5:28 1663 Jesse Stange 1994 811e (24:05) 10,511 5:42 1668 Marije vd Schilden 1980 891e (24:39) 10,269 5:50 1669 Leen van Zwieten 1968 1282e (28:04) 9,019 6:39 1665 Leen van Zwieten 1968 1534e (42:46) 5,919 10:08 Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - GEMENGD - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:35 Pag: 39 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- WSG AMSTERDAM DNF 725 Jesse Buikema 1995 91e (18:23) 13,770 4:21 724 Moniek Straatman 1965 361e (20:58) 12,073 4:58 722 Matthijs van Muijen 1974 597e (22:42) 11,152 5:22 727 Ronald van Rooden 1964 628e (22:55) 11,046 5:25 728 Arjanne Caniels 1970 656e (23:07) 10,951 5:28 729 Thiago Janischka 1992 721e (23:35) 10,734 5:35 726 Judith van Boxtel 1974 1083e (26:07) 9,693 6:11 723 Marieke Habing 1979 1325e (28:40) 8,830 6:47 SHL RUN MC AMERSFOORT DNF 475 Sam van den Brink 1989 184e (19:25) 13,037 4:36 474 Koen van Miltenburg 1985 406e (21:14) 11,922 5:01 478 Ernst Keyer 1963 636e (22:58) 11,022 5:26 471 Melinda van Willegen 1975 986e (25:15) 10,025 5:59 472 Lianne van Opstal 1990 1039e (25:47) 9,818 6:06 473 Lisanne Nieboer 1987 1366e (29:17) 8,645 6:56 477 Willeke van Uden 1972 1367e (29:17) 8,645 6:56 479 Gordon Frans 1992 1396e (29:48) 8,495 7:03 MAATSCHAPPELIJKE OPVANG EDE DNF 378 Rosanne Baas 1991 1290e (28:12) 8,977 6:41 374 Josy Schiere 1996 1291e (28:13) 8,971 6:41 377 Annebeth van Pijkeren 1984 1293e (28:14) 8,966 6:41 379 Nathalie Riekerk 1973 1420e (30:18) 8,354 7:10 371 Bas den Boer 1968 1424e (30:26) 8,318 7:12 373 Esther Schouten 1965 1476e (31:55) 7,931 7:33 376 Trudie Visser 1961 1507e (33:41) 7,515 7:59 375 Marianne Klaassen 1961 1527e (35:50) 7,064 8:29 Uitslagenlijst - Vrouwen - Bedrijvenloop

               11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL
                 UITSLAGENLIJST - VROUWEN - BEDRIJVENLOOP
22-09-2018 09:36                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         MIDDIN F1                       RIJSWIJK                              3:43:28
         601  Jessica Hendriks                                      1984      2e      20:09   12,563     4:46 
         610  Jessica Hendriks                                      1984      3e      20:42   12,229     4:54 
         605  Rianne Boelens                                        1990      4e      20:44   12,209     4:54 
         602  Carla van Veen                                        1970      6e      21:15   11,912     5:02 
         609  Maartje Schell-Alkema                                 1987      7e      21:16   11,903     5:02 
         606  Maartje Schell-Alkema                                 1987     13e      22:48   11,103     5:24 
         608  Francis Middel                                        1966     14e      22:55   11,046     5:25 
         607  Marieke Rosier                                        1982     27e      23:49   10,629     5:38 
         603  Michelle Seif                                         1982     37e      24:50   10,194     5:53 
         604  Maureen Marcussen                                     1978     39e      25:00   10,126     5:55 

    2         BBG 2                           OMMEN                                 4:06:27
         299  Marry de Lange                                        1960      8e      22:16   11,369     5:16 
         296  Cisca Gerner                                          1966      9e      22:17   11,360     5:16 
         292  Marry de Lange                                        1960     11e      22:44   11,135     5:23 
         291  Aimee Roumans                                         1970     17e      23:05   10,966     5:28 
         300  Jeanette                                              1966     20e      23:10   10,927     5:29 
         293  Annemarie Broekhoven                                  1966     22e      23:12   10,911     5:29 
         294  Dianne Jansen Holleboom                               1969     30e      24:08   10,489     5:43 
         297  Nicole Derksen Vrielink                               1991     51e      26:35    9,523     6:18 
         295  Mirjam van der Laan                                   1978     59e      28:21    8,929     6:43 
         298  Marloes Hietland                                      1981     65e      30:39    8,259     7:15 

    3         HUIZE ROSA                      NIJMEGEN                              4:09:24
         403  Ilse Tummers                                          1988     10e      22:36   11,201     5:21 
         404  Esther Geenevasen                                     1976     12e      22:47   11,111     5:24 
         405  Tessa van den Berg                                    1997     15e      22:59   11,014     5:26 
         402  Swopke Swagemakers                                    1961     19e      23:10   10,927     5:29 
         410  Swopke Swagemakers                                             21e      23:10   10,927     5:29 
         408  Esther Geenevasen                                     1976     26e      23:42   10,681     5:37 
         409  Luciënne Westenbrink                                  1970     31e      24:15   10,439     5:44 
         406  Priscilla Smulders                                    1993     45e      25:48    9,812     6:06 
         407  Ellis Boesveld                                        1974     56e      27:47    9,111     6:35 
         401  Danique Houterman                                     1996     67e      33:10    7,632     7:51 

    4         SHL DE BEESTENBOEL              AMERSFOORT                            4:16:13
         902  Almar van Suijdam                                     1975     16e      23:04   10,974     5:28 
         906  Almar van Suijdam                                     1975     24e      23:35   10,734     5:35 
         909  Noor Levy                                             1971     28e      23:51   10,614     5:39 
         904  Karin Wanders                                         1967     40e      25:23    9,973     6:00 
         901  Ingrid Kaptein                                        1970     46e      25:50    9,799     6:07 
         908  Karin Wanders                                         1967     47e      25:58    9,749     6:09 
         905  Vanessa Timorason                                     1974     48e      26:09    9,680     6:11 
         910  Vanessa Timorason                                     1974     50e      26:26    9,577     6:15 
         907  Marieke Vissers                                       1984     57e      27:58    9,051     6:37 
         903  Lisa Snetselaar                                       1972     58e      27:59    9,046     6:37 




                Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl


11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL UITSLAGENLIJST - VROUWEN - BEDRIJVENLOOP 22-09-2018 09:36 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 5 SHL#RUN4FUN AMERSFOORT 4:18:46 1135 Mieke Aanen 1963 1e 18:42 13,537 4:25 1136 Ramona Versteege 1989 25e 23:37 10,719 5:35 1132 Japke Maas 1979 32e 24:17 10,424 5:45 1131 Femke Russchenberg 1978 33e 24:18 10,417 5:45 1137 Femke Russchenberg 1978 36e 24:44 10,235 5:51 1140 Nelleke Appeloo 1970 42e 25:39 9,869 6:04 1138 Japke Maas 1979 52e 26:42 9,481 6:19 1133 Gerdien de Waal 1971 54e 26:51 9,428 6:21 1139 Gerdien de Waal 1971 63e 29:49 8,490 7:04 1134 Nelleke Appeloo 1970 69e 34:07 7,420 8:05 6 ZUIDWESTER 2 MIDDELHARNIS 4:18:52 1553 Milou Maliepaard 1994 5e 20:48 12,170 4:55 1554 Elstbeth Huffmeier 1980 23e 23:27 10,795 5:33 1551 Adrienne van Voorthuizen 1972 29e 23:55 10,584 5:40 1559 Ilse van Assen 1973 34e 24:25 10,368 5:47 1552 Ilse van Assen 1973 35e 24:25 10,368 5:47 1558 Adrienne van Voorthuizen 1972 38e 24:58 10,139 5:55 1560 Milou Maliepaard 1994 49e 26:12 9,662 6:12 1555 Yvonne Schuppers 1973 53e 26:48 9,446 6:21 1556 Janneke Groenewegen 1966 64e 30:28 8,309 7:13 1557 Annelieze Lodder 1994 68e 33:26 7,571 7:55 7 ICARE PURMEREND 4:42:09 1174 Monica Fokkema 1987 18e 23:07 10,951 5:28 1171 Erna Staal 1968 41e 25:29 9,934 6:02 1177 Angela Kocks 1968 43e 25:42 9,850 6:05 1179 Ina Peters 1963 44e 25:46 9,824 6:06 1180 Nikki Veenstra 1994 55e 27:42 9,139 6:33 1176 Lisanne de Boer 1992 60e 28:29 8,887 6:45 1173 Leonie Kroeze 1983 61e 28:59 8,734 6:52 1178 Bianca Koops 1978 62e 29:14 8,659 6:55 1172 Henrianne Arling 1986 66e 32:32 7,781 7:42 1175 Melanie Pruim 1987 70e 35:09 7,202 8:19 Uitslagenlijst - Mannen - Bedrijvenloop

               11E ZORGMARATHON 21 SEPTEMBER 2018, PAPENDAL
                  UITSLAGENLIJST - MANNEN - BEDRIJVENLOOP
22-09-2018 09:36                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         SDB AYTON TEAM 1                DEN HAAG                              3:29:34
        1731  Kees van Zantwijk                                     1968      1e      16:45   15,113     3:58 
        1735  Kees van Zantwijk                                     1968      3e      19:05   13,265     4:31 
        1732  Marc Huizer                                           1964      5e      19:48   12,785     4:41 
        1738  Marc Huizer                                           1964      7e      20:01   12,646     4:44 
        1740  Sjef van Leeuwen                                      1966      8e      20:36   12,288     4:52 
        1737  Arjen Laarhaven                                       1970      9e      20:55   12,102     4:57 
        1736  Tom Bol                                               1969     12e      21:22   11,847     5:03 
        1739  Jeroen Schrage                                        1969     16e      23:01   10,998     5:27 
        1734  Sierik Knol                                           1974     18e      23:27   10,795     5:33 
        1733  Pim Verzijl                                           1964     19e      24:34   10,304     5:49 

    2         MIDDIN 1                        RIJSWIJK                              3:34:52
          17  Yvo van Koppen                                        1975      2e      18:30   13,683     4:23 
          12  Kees van Oijen                                        1966      4e      19:11   13,196     4:32 
          14  Robbert van der Ree                                   1991      6e      19:57   12,689     4:43 
          13  Glenn Kuiper                                          1990     10e      21:05   12,007     4:59 
          19  Johan van den Burg                                    1964     11e      21:08   11,978     5:00 
          20  Kees van Oijen                                        1966     13e      21:43   11,656     5:08 
          18  Martin van der Groep                                  1978     14e      21:47   11,621     5:09 
          11  Sam Schoch                                            1971     15e      22:41   11,160     5:22 
          15  Bob Theunissen                                        1979     17e      23:22   10,833     5:32 
          16  Peter Kiezebrink                                      1966     20e      25:28    9,940     6:02 


                Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl